Sprzedaż odzieży używanej do Krakowa

Rosnące koszty transportu wymuszają jego optymalizowanie. Nasza Hurtownia odzieży używanej organizuje wysyłki do naszych Odbiorców regularnie. W przypadku gdy cała dostawa busem towaru nie jedzie do jednego Klienta staramy się podczas wyjazdu w danym kierunku obsłużyć dwóch czy trzech odbiorców podczas jednego wyjazdu. Dzisiaj dostawa odzieży używanej i brika z hurtowni jedzie do Krakowa ale po drodze „zrzucamy” kilka worków sortu w Tarnowie.

Nasz kierowca zawsze pomaga w rozładunku towaru do sklepu u odbiorcy, dzięki czemu dostawa przebiega bardzo sprawnie. Klienci korzystają z naszego transportu ale również często sami przyjeżdżają po odbiór. W kierunku na Kraków nasz samochód wyjeżdża średnio raz w tygodniu. Nasi Klienci, którzy mają swoje sklepy w tym kierunku, mogą zamówić nawet mniejszą ilość towaru, dzięki temu opłata za transportu jest znacznie mniejsza niż w przypadku wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Na każdym etapie przy sprzedaży odzieży używanej, sortów, outletu czy też brika dokładamy wszelkich starań, żeby zoptymalizować działania związane z transportem. Dzięki temu, nasi klienci nie ponoszą wysokich kosztów związanych z transportem. W drodze powrotnej skupujemy i odbieramy od naszych Klientów odzież posklepową, czyli ciuchy zwane posklepem.

Sprzedaż odzieży używanej Kraków

Bezpośrednia wizyta na naszym magazynie umożliwia osobiste oglądnięcie wszystkich dostępnych w danym momencie towarów a jest spory wybór od towarów typu door to door, przez sorty po briko i różne typy outletów. Ostatnio wzbogaciliśmy naszą ofertę o briko oraz obrazy z Holandii. Kolejną nowością jest odzież z Zary, czyli kolejna marka wzbogacająca naszą ofertę odzieży outletowej. Jak w każdym przypadku służymy pomocą w wyborze odzieży bądź brika. Przeglądnięcie całości kupowanego towaru na naszej hurtowni nie jest możliwe, natomiast można zawsze przeglądnąć wybraną partię towaru i ocenić ją pod względem spełnienia wymagań poszczególnych Klientów.

Odzież z Anglii, Norwegii, Irlandii

W przypadku sortów można przeglądnąć nawet całe worki w celu zorientowania się o specyfice danego towaru, nie ma jednak możliwości wybierania poszczególnych sztuk towaru z worka, pakietu czy pudełek. Podczas bezpośredniej wizyty Klienci rezerwują sobie poszczególne towary, które potem dowozimy własnym transportem. Klienci którzy współpracują z nami już od dłuższego czasu zamawiają i rezerwują towary zazwyczaj telefonicznie, gdyż znają nasze wysokie standardy obsługi.

Wysyłka zamówionego towaru

W zależności od wielkości posiadanego sklepu zmieniają się specyfika i ilości zamawianych towarów. Sklepy z odzieżą używaną o większej powierzchni bazują na towarach typu door to door, towarach o podwyższonej jakości, bez odpadu typu Newbridge a sorty i outlety dobierają rzadziej, w zależności od aktualnych potrzeb na sklepie.

Mniejsi Klienci bazują często na towarach typu door to door ale ponieważ kupują je w mniejszych ilościach to zasilają się w większym stopniu sortami jak sort C4U, towarami o jakości cream jak sort Liverpool lub outletami typu Boohoo czy Georg jak i sortami obuwia czy też odzieży sportowej. Hurtownia odzieży używanej Ramaj z Rzeszowa należy do nielicznej grupy hurtowni w kraju, które nie posiadają własnej sieci sklepów dzięki temu jesteśmy skoncentrowani wyłącznie na jak najlepszej obsłudze naszych Klientów, gdyż to zapewnia nam, że Klienci stają się naszymi wieloletnimi odbiorcami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do KONTAKTU.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj