Niesortowana Odzież Używana z Anglii

Niesortowana odzież z Anglii i Irlandii stanowiąca nasz główny asortyment jest dostarczana do sklepów z używaną odzieżą typu second hand.

Niesortowana odzież używana jest pozyskiwana w Anglii i Irlandii od osób, którym nie jest ona już potrzebna. Kierują się one różnymi względami jak zmiana upodobań, nowa moda, zużycie, nie ten kolor, zmiana rozmiaru, inny trend w modzie.

Jest ona pozyskiwana na kilka sposobów dlatego asortyment przyjął nazwę od sposobu jej pozyskiwania:

1) niesort d2d (zbiórka odzieży od domu do domu oraz w szkołach) Prowadzimy akcje ulotkowe o zbiorach odzieży używanej. Są one powtarzane regularnie. Zbiórka jest dokonywana o ustalonych porach. Zainteresowany osoby opróżnieniem swojej garderoby wystawiają odzież w foliowych workach przed swoimi domami. Pozyskujemy w ten sposób odzież zarówno nową z metkami jak i używaną. Jest ona sprzedawana na kg Cena odzieży używanej d2d od 6 zł/kg do 8,30 zł/kg. W zakupionych workach jest około 20% odpadu. Sprzedaż odbywa się w workach od 160 kg do 200 kg.

2) niesort c4c (skup Odzieży) Cash for Clothes Skup odzieży używanej w określonych punktach skupu. Wg określonej ceny odzież jest skupowana od użytkowników. Skupowana odzież podlega selekcji. W taki sposób nie są pozyskiwane ciuchy używane z plamami i dziurami. Odzież używana c4c pozyskana w formie skupu jest przez nas sprzedawana w workach pakowanych od 160 do 200 kg. Posiada około 5-10% odpadu. Cena za 1 kg wynosi od 7,80 zł do 11 zł.

3) niesort kontenerowy (zbiórki kontenerowe) Najbardziej popularna forma pozyskiwanie taniej odzieży używanej w Anglii i Irlandii. Polega na wystawianiu kontenerów w określonych częściach miasta lub ich dzielnicach do których zbierana jest niepotrzebna odzież. Kontenery posiadają oznaczenia aby wszystko było jasne zarówno dla oddających jak i pozyskujących używaną odzież. Ten sposób zbiórki odzieży używanej jest również niezwykle popularny w Anglii! Również i tutaj sprzedaż odzieży używanej niesortowanej odbywa się w workach pakowanych od 160 do 200 kg. Cechuje ją największy odpad do 40%. jest ona sprzedawana w cenie 5,90/kg.

Hurtowania niesort D2D

Odzież Używana Niesortowana

W zależności jaki jest sposób pozyskiwana odzież używana i w jakiej trafia do nas jakości od tego uzależniamy jej cenę.

Oryginalny niesort stanowią worki z ciuchami pozbawione gruntownego przeglądania aby ograniczyć do minimum możliwość wybierania jak najfajniejszych ciuchów zwłaszcza tych nowych, oryginalnych, unikatowych i markowych od znanych projektantów i domów mody. Nie stwarzamy możliwości ich przebierania.

Dzięki sprawdzonym i rzetelnie przeprowadzanym zbiórkom niesortowana odzież używana jest niezwykle wysokiej jakości. Przekonało się już o tym wielu naszych klientów.

Call Now Button