Skup Posklepu

Skup Posklepu

Każda osoba prowadząca sklep z odzieżą używaną musi liczyć się z tym, że jakiś procent wystawionego towaru nie zostanie sprzedany. To co zostaje po cyklach sprzedaży na sklepowych półkach jest nazywane posklepem. Firma Ramaj odbiera od swoich klientów oraz wszystkich sklepów z odzieżą używaną odzież posklepową, dlatego żaden z naszych Klientów nie musi się martwić o zalegający na magazynie posklep. Jakość posklepu w zależności od pory roku zmienia się.

Odkup posklepu prowadzimy na bieżąco w ciągu całego roku. Skupiona odzież posklepowa przerabiana jest w naszej hali na tak zwany towar afrykański, czyli sortujemy ją na odpowiednie jakościowo sorty jak Afryka 1, Afryka 2, dodatki, spodnie buty i domówkę. Oczywiście sezonowo jakość posklepu bardzo się zmienia i tak posklep kupowany końcem zimy i na wiosnę charakteryzuje się dużą zawartością ciepłej odzieży, swetrów, płaszczy, które w małym stopniu nadają się jak towar, który można wysyłać w kierunkach afrykańskich. Sytuacja zmienia się w lecie oraz w jesieni, kiedy w odbieranej odzieży posklepowej dominują ciuszki lekkie, kolorowe, które w dużo większej ilości mogą zostać przerobione na tzw towary afrykańskie. Stała współpraca z naszą firmą gwarantuje, ciągłość odbioru posklepu bez względu na porę roku.

Nie ma dla nas również znaczenia, gdzie prowadzisz swój sklep z używaną odzieżą. Rzeszów, Tarnów, Tarnobrzeg, Mielec, Lublin, Sanok, Zamość, Przemyśl, Nowy Sącz to wszystko są kierunki w których wozimy towary takie jak odzież używana, sorty, brik a brak czyli akcesoria domowe a w drodze powrotnej odkupujemy od Klientów posklep czyli odzież posklepową. Umówimy się na odbiór posklepu a jeśli będziesz potrzebował nowej dostawy towaru nasz kierowca dowiezie to czego potrzebujesz.

Poza kupnem i sprzedażą towarów handlowych w tym wypadku używanej odzieży z Anglii, Irlandii i Szwajcarii odbieramy również odzież posklepową, która pozostaje u Naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań i wychodzimy naprzeciw Klientom, żeby z tym co się nie sprzeda nie zostali na stałe.

Używana Odzież Posklepowa

Posklep który odbieramy od Klienta przewozimy do naszej hurtowni odzieży używanej Ramaj w Rzeszowie. Często Klienci którzy przyjeżdżają po towar sami dowożą posklepówkę . Jeśli masz pytania lub nie wiesz jak pozbyć się odzieży używanej, która u Ciebie się już nie sprzedaje a potrzebujesz gotówki za którą możesz zmienić asortyment, odświeżyć towar na półkach np zamiast zimowego na letni, wprowadzić markową odzież używaną koniecznie zgłoś to do nas.

Skup odzieży posklepowej

Rynek i oczekiwania klientów ciągle ulegają zmianom, dlatego co jakiś czas zgłaszają się do nas przedsiębiorcy, którzy likwidują sklepy bądź otwierają je w nowych lokalizacjach. Oferujemy wówczas kompleksowy odbiór odzieży i całego asortymentu ze sklepu. Pośredniczymy również w odbiorze mebli sklepowych, wieszaków, asortyment ten składamy na swoim magazynie i oferujemy naszym odbiorcom, którzy z kolei chcą rozbudowywać swoje sklepy. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do współpracy.


Hurtownia Odzieży Używanej RaMaj z Rzeszowa
Twój Partner w Handlu