Używana odzież dla dzieci z Anglii

Dziecięca odzież używana z Anglii to uzupełnienie oferty jaką posiada nasza hurtownia odzieży używanej RaMaj z Rzeszowa. Pozyskujemy je w zbiórkach na terenie Anglii d2d, zbiórkach kontenerowych oraz skupie c4c. Zbiórki odzieży używanej w Wielkiej Brytanii są przez naszą hurtownię i partnera w UK pozyskiwane w takich miastach jak: Liverpool, Kent, Birmingham, York, Leeds, Londyn, Wolverhampton, Newcastle, Kingston Upon Hull, Middlesbrough, Portsmouth, Southampton.

W naszych dostawach odzieży prosto z UK staramy się również myśleć o ciuchach dla najmłodszych.

Dlatego nasz asortyment w stosunku do najmłodszych uwzględnia:

– ciuchy nowe typu sort,

– niesort odzieży dziecięcej,

– mix odzieży używanej (damska, męska, dziecięca)

i jest stale rozwijana. Poszerzany asortyment pozwoli Wam urozmaicić towar w Waszych sklepach. Dzięki temu rodzice poza poszukiwaniem unikatowej odzieży dla siebie będą mogli wyszukać to czego potrzebują również dla swoich dzieci i młodzieży. Nasz towar w stosunku do najmłodszych uwzględnia również obuwie używane na okres wiosna/lato i na jesień/zimę w tym: sandały, tenisówki, trampki, adidasy, półbuty, trzewiki, kozaki.

Dziecięca Odzież Używana

Ciuchy używane dla dzieci sprowadzane prosto z Anglii są bardzo dobrej jakości. Jakość odzieży dziecięcej w naszych dostawach potrafi się nieco różnić. Jest to podyktowane rodzajem realizowanej zbiórki – kontenerowa, d2d, skup, outlet oraz miejscem jej przeprowadzania.

O wszystkich naszych dostawach odzieży używanej informujemy Państwa zawsze z wyprzedzeniem w naszych aktualnościach na stronie internetowej oraz wysyłając na Wasze życzenie powiadomienia w formie sms. Przekazywana wiadomość o dostawie nowego towaru uwzględnia również jakość towaru, rodzaj asortymentu oraz miejsce pochodzenia zbiórki.

Jeżeli poszukujesz rzetelnego dostawcy odzieży używanej z Anglii sprawdź nasz asortyment! Zapraszamy do współpracy wszystkich nowych klientów. Sprawdź jakość naszego towaru dla dzieci w tym używanych ubrań dla dzieci, brica, zabawek używanych oraz używanego obuwia. Gwarantujemy regularne dostawy, wysoką jakość odzieży jak i całego towaru oraz uczciwość informacji.

Używana odzież dziecięca z Anglii cieszy się u nas bardzo dużym zainteresowaniem. Rozchodzi się ona bardzo szybko ponieważ jej wysoka jakość jak i niewielki stopień zużycia, inność w stosunku do tego co jest w naszych sklepach, niska cena zakupu, rozpoznawalne marki na rynku potrafią przekonać wielu rodziców. Dzieci bardzo szybko z niej wyrastają wielokrotnie nie zdąży ona ulec uszkodzeniom.

Call Now Button