Bezpośredni importer odzieży używanej z Anglii

Markowa odzież z Anglii, Irlandii, Szwajcarii


Hurtownia odzieży używanej z Anglii RaMaj z siedzibą w Rzeszowie realizuje od wielu lat IMPORT ODZIEŻY UŻYWANEJ Z ANGLII, SZKOCJI ORAZ IRLANDII. Sami pozyskujemy wyłącznie markową odzież używaną w formie zbiórek kontenerowych, zbiórek d2d oraz w formie skupu c4c. Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej do Polski z Anglii!

Odbiorcami naszych towarów są duże i mniejsze sklepy sprzedające odzież używaną oraz brico-brack (artykuły gospodarstwa domowego).

Naszym celem jest zagwarantowanie Klientom możliwie najwyższą jakość otrzymywanych produktów w tym – używanej odzieży, ciuchów, zabawek, małego sprzętu AGD, ozdób świątecznych, biżuterii, pościeli, ozdób, obrazów, używanego obuwia. Zwracamy uwagę aby dostarczana do naszych klientów odzież nowa i używana nie była zniszczona, poplamiona i uszkodzona.

Hurtownia Odzieży Używanej z Anglii RaMaj z pracownikami zapewnia wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc, kompletne informacje oraz profesjonalną obsługę. Na naszym magazynie w Rzeszowie w stałej ofercie posiadamy towary z Irlandii, Anglii i Szkocji, począwszy od niesortu poprzez odzież sortowaną aż do wysokiej jakości outletu i takich marek jak: Zara, Next, New Look, Primark, Dunnes Stores, Marks & Spencer, Mexx, Tommy Hilfiger, H&M, Adidas, Bershka, River Island, Reebok, Doroty Perkins, Savida, inne.

Na przestrzeni lat naszą ofertę wzbogacamy w coraz to nowe rodzaje bricko-brack, które powiększają grono naszych zadowolonych klientów. Z chęcią dzielimy się również naszymi doświadczeniami. Jeśli chcesz otworzyć własny sklep z odzieżą używaną, zachęcamy do kontaktu – oferujemy pomoc oraz fachową obsługę i doradztwo.

Reagujemy z wyprzedzeniem na nadchodzące pory roku a do swojej oferty wprowadzamy również wiele nowości. możemy sobie na to pozwolić jako importer odzieży używanej z Anglii i Irlandii.

Jeżeli prowadzisz sklep z odzieżą używaną na terenie woj. małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego zadzwoń do nas. Chętnie porozmawiamy o współpracy z Tobą!

Nasza hurtownia markowej odzieży używanej nawiąże współpracę z klientami – sklepami z takich miast jak:

NASI PARTNERZY:

Dane firmy

RaMaj Tomasz Moszczak

ul. Grodzisko 3/11
35-060 Rzeszów

NIP 813 154 45 84
kom: +48 535-988-388

Biuro/Magazyn

C4U RaMaj Rzeszów

35-234 Rzeszów
ul. Trembeckiego 11 Hala B

kom: +48 535-988-388
email: biuro@ramaj.com.pl

tel 1: +48 535-988-388
tel 2: +48 535-988-168
tel 3: +48 531-558-854

Dojazd
Call Now Button