Dystrybutor Odzieży Używanej

RaMaj – Dystrybutor odzieży używanej z Anglii i Irlandii. Długoletnie doświadczenie na rynku odzieży używanej pozwoliło nam wyspecjalizować się w pozyskiwaniu odzieży na rynku angielskim. Odzież używaną pozyskujemy realizując zbiórki w różnych miastach i częściach Wielkiej Brytanii. Pochodzi ona m.in:

  • odzież ze zbiórek kontenerowych,
  • odzież ze skupu c4c
  • odzież ze zbiórek d2d.

Nasz towar jest pozyskiwany regularnie i regularnie dostarczany do Polski skąd trafia do naszych klientów. Dzięki zdobytym kontaktom na rynku brytyjskim, doświadczeniu usprawniliśmy proces pozyskiwania odzieży i jej transportu do minimum. Nasz towar dostępny jest zarówno w Piasecznie jak i w magazynie w Rzeszowie.

Importer odzieży z UK

Stale poszerzamy teren naszej działalności i staramy się dbać o jakość tego co przekazujemy do naszych klientów. Odzież nie posiada plam, dziur i zabrudzeń. Cechuje ją możliwie jak najmniejszy odpad.

Jeżeli poszukujesz rzetelnego importera, dostawcy i dystrybutora odzieży używanej sprawdź nas i nasz towar. Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi podmiotami z całej Polski.

W naszym asortymencie znajdziecie odzież znanych marek na rynku angielskim. Znaczna część wzorów nie jest powszechnie dostępna w sklepach z odzieżą na rynku polskim. Dzięki temu wasi klienci będą mogli kupić odzież używaną jak nową, która nie będzie dostępna dla każdego.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o współpracy z naszą firmą, o dostawach towaru oraz asortymencie i jego sprzedaży zapraszamy do KONTAKTU.

Dystrybutor odzieży używanej RaMaj

 

Call Now Button