Sprzedaż internetowa odzieży używanej hurt

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat do naszej hurtowni zgłasza się coraz więcej klientów poszukujących odzieży, którą z powodzeniem mogliby sprzedawać za pośrednictwem internetu. Internetowo odzież outletową sprzedają zarówno osoby, które mają stacjonarne sklepy z odzieżą używaną jak i ci, którzy takich sklepów nie posiadają.

Aby sprostać wymaganiom tych klientów staramy się sprowadzać towary, którymi z powodzeniem można handlować przez internet. Hurt odzieży używanej i outletu do sprzedaży internetowej nie jest łatwym zadaniem. Towar taki musi być modny, w pełnej rozmiarówce i najlepiej markowy. Do tego dobrze jest jak jest sezonowany czyli w zależności od sezonu zawiera w sobie odzież albo wiosenno-letnią, albo jesienno zimową.

sprzedaż internetowa odzieży używanej hurt

Markowa odzieży używanej w hurcie

– Od dłuższego czasu bardzo dobrze sprzedaje się w naszej hurtowni odzieży używanej marka BOOHOO, która spełnia powyższe kryteria. Jest to towar modny, przeznaczony w większości dla młodzieży i młodych osób. Atrakcyjne i oryginalne modele oraz niska cena powodują, że jest on chętnie kupowany jako uzupełnienie oferty sklepów stacjonarnych jak z przeznaczeniem do sprzedaży internetowej.

– Klienci nie posiadający sklepów stacjonarnych wybierają też zwroty z platform internetowych takich jak np: Zalando, znajdujemy w nim marki premium jak Karl Lagerfeld, Versace Jeans, Adidas Performance, Asics, Tommy Hilfiger, Versus Versace, Casadei i inne. Jest to towar droższy, natomiast w przypadku sprzedaży przez internet może być całkiem opłacalny.

– Osoby posiadające sklepy mogą pozwolić sobie na zakup w naszej hurtowni RaMaj w Rzeszowie różnych sortów odzieży używanej w jakości cream. Znajdziemy tam sezonowaną odzież, mix marek, odzież z metką, bardzo zróżnicowaną o wysokiej jakości i w pełnej rozmiarówce. Towar ten o nazwie Liverpool sort wspaniale sprawdza się w mniejszych sklepach, jako uzupełnienie niesortów dla większych sklepów.

Coraz częściej doceniają go również osoby sprzedające wyłącznie przez internet, gdyż jest on bardzo zróżnicowany a jego niewątpliwym atutem są tak bardzo poszukiwane i lubiane „perełki”, które można w tym towarze znaleźć. Kolejnymi naszymi markami outletu są Pretty Little Thing, George, New Look, Next – towary, które staramy się mieć regularnie w ofercie, w pełnej rozmiarówce, aktualnej modzie i oczywiście w atrakcyjnej cenie.

Sprzedaż internetowa odzieży używanej

Call Now Button