Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat naszej hurtowni odzieży używanej sprawdź o co pytają zainteresowani klienci.

Pytania zadawane przez klientów

 

Czy można przyjechać na hurtownię oglądnąć towar?

Można przyjechać do naszej hurtowni w godzinach pracy od Poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wszystkie dostępne na magazynie towary można oglądać, można otworzyć wybrane przez siebie pudełko brika bądź worki odzieży, sprawdzić i ocenić zawartość pod kątem swoich potrzeb.

Czy mamy swój transport?

Posiadamy własny transport. Towar jest pakowany na magazynie oraz dowożony do Klientów przez naszych pracowników, którzy zatrudnieni są w naszej firmie od wielu lat. Kierowca nasz zawsze oprócz dostawy pomaga w rozładunku towaru jak i w odbiorze towaru posklepowego.

Czy można otworzyć worki z towarem do oglądnięcia?

Można sprawdzić zawartość każdego worka outletu czy sortu, pozycja po pozycji. W przypadku niesortów Klienci również mają do wglądu udostępniony bag i mogą wyrywkowo pooglądać zawartość wybranych przez Siebie worków z odzieżą. Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi Klienci wychodzili z naszej hurtowni z towarem, który spełnia ich oczekiwania w największym stopniu. Nasi stali Klienci znają już nasze towary, a my ich potrzeby i nie mają już potrzeby oglądać towarów, które mamy cyklicznie, natomiast szczególną uwagę zwracamy na nowych Klientów, którzy po raz pierwszy trafiają do naszej firmy i służymy pomocą i doradztwem.

Czy w sortowanych towarach jest pełna rozmiarówka?

Staramy się aby nasze outlety i sorty zawierały pełną rozmiarówkę odzieży, gdyż tylko taki towar jest z powodzeniem sprzedawany w sklepach naszych Odbiorców a Klienci, którzy stale od lat u nas się zaopatrują są tego najlepszym dowodem. Dobry outlet to nie tylko nowe towary z metką. Dobry outlet to taki który jest modny, różnorodny ale i w pełnej rozmiarówce. Przy zamówieniach towarów u naszych partnerów zawsze zwracamy dużą uwagę na powyższy aspekt, gdyż tylko taki outlet w pełni sprawdzi się na sklepowych półkach naszych odbiorców.

Czy sorty odzieży i outlety są sezonowe?

Wszystkie nasze towary staramy się określać pod względem atrakcyjności w danej porze roku. Od pewnego czasu w ofercie mamy sortowaną sezonowo odzież, co ułatwia zakupy Klientom i optymalizuje obieg towarów na sklepie. Dotyczy to również brika, gdzie dostawy świątecznego brika (na przykład na święta bożonarodzeniowe) staramy się zabezpieczyć już od sierpnia. Odzież letnią staramy się już mieć w swojej ofercie od początku roku a odzież jesienna dostępna jest u nas już od pierwszych dni wakacji letnich.

Jakie jest pochodzenie odzieży, Anglia, Irlandia?

Specjalizujemy się w zakupach towarów na Wyspach, dlatego przeważa u nas głównie odzież i briko z Anglii, Irlandii i Walii. Towary te staramy się pozyskiwać od sprawdzonych partnerów z którymi utrzymujemy kontakty handlowe od wielu lat dzięki czemu dostawy towarów są stabilne a ich jakość przewidywalna Oprócz tego w ofercie naszej okresowo pojawiają się towary ze Szwajcarii i Norwegii. Posiadamy również sorty i końcówki serii brika z Francji, elektroniki powystawowej z Niemiec.

Czy posiadacie niesort z Niemiec?

Sezonowo oferujemy Państwu zakup odzieży używanej pochodzącej ze zbiórek kontenerowych oraz ze zbiórek pck prowadzonych w bogatych rejonach Niemiec. Znajdziemy w niej różnorodny towar zawierający ciuchy damskie, męskie jak i dziecięce. Oprócz tego często w towarze pojawia się tzw. domówka czyli pościele, firanki, zasłony czy ręczniki, czasem klienci znajdują tam różne gadżety w postaci kubeczków, koralików i innych dodatków. W każdej dostawie znaleźć można w różnej ilości buty i torebki. Towar dostarczany jest w różnokolorowych reklamówkach o wadze od 3-6kg. Minimalna ilość do zakupu to 200kg. Jak w większości niesortowanego towaru z Niemiec znajdziemy w nim wiodące marki jak Adidas, Nike, Puma oraz też New Yorker, E-sprit, Tom Tailor, Orsay, Kik i inne.

Czy macie biżuterię i jak jest pakowana?

Posiadamy w sprzedaży biżuterię w postaci niesortowanej. Pakowana zazwyczaj jest w przeźroczyste woreczki o wadze 6-15kg, lub w plastikowe, jednakowe pudełka o wadze od 20 -25kg. Znajdziemy w niej bransoletki, kolczyki, zegarki, wisiorki, pierścionki, sznureczki na rękę, przywieszki i inne. Biżuteria nie jest u nas dostępna w ciągłej sprzedaży dlatego najczęściej jest z wyprzedzaniem zamawiana i rezerwowana przez Klientów.

Czy jest możliwość wysyłki zamówionych / zakupionych towarów?

Tak, wysyłamy zamówienia za pośrednictwem kurierów. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych Klientów przed wysyłką możemy przesłać poglądowe zdjęcia przygotowanego do wysyłki towaru. Wysyłany towar pakowany jest w kartony bądź worki i zabezpieczony odpowiednio folią. Realizujemy wysyłki poszczególnych worków ale coraz częściej Klienci zamawiają u nas większe ilości różnych towarów, które ukladamy na paletach, odpowiednio zabezpieczamy i wysyłamy kurierem w postaci palety o wysokości do 180cm.

Czy można kupić towar przy dostawie?

Jeśli Klienci przyjeżdżają do naszej hurtowni w dniu dostawy towaru będą zawsze obsłużeni. Często towar jest ładowany bezpośrednio z TIRA na samochód Klienta, jednak trzeba się w takim dniu liczyć z pewnymi opóźnieniami i utrudnieniami związanymi z jednoczesną obsługą Klienta oraz rozładunkiem samochodu. Często Klienci przy dostawie wybierają i rezerwują sobie towary które w kolejnch dniach dowozimy własnym transportem.

Czy można oddać towar jak by było coś z nim nie tak?

Często po dostawie sami dzwonimy do naszych Klientów z pytaniem, czy towar, który u nas zakupili spełnia ich oczekiwania. W pojedynczych przypadkach (chodzi tu zazwyczaj o towar niesortowany, tzw. oryginał) dostawa odbiega od oczekiwań odbiorcy, wtedy staramy się zrekompensować Klientowi stratę przy kolejnych dostawach, prosimy wówczas o dokumentację fotograficzną, która pomaga nam unikać podobnych sytuacji w przyszłości. Naszą dewizą jest systematyczne zaopatrywanie naszych Odbiorców a nie jednorazowa sprzedaż, dlatego mamy duże grono Klientów, którzy od lat z sukcesem prowadzą Swoje sklepy w oparciu o naszą hurtownię.

Czy można oglądnąć towar na miejscu?

Nasza firma jest dla naszych Klientów. Staramy się wprowadzać towary ze sprawdzonych i pewnych źródeł a każdy Klient ma możliwość oglądnięcia towaru przed zakupem. Przeglądnięcie całości towaru często nie jest możliwe, natomiast zawsze można wybrać dowolną próbkę towaru i ją ocenić. W przypadku sortów odzieży Klienci przeglądają nawet całe worki w celu wybrania tego, który im najbardziej odpowiada, nie ma jednak możliwości wybierania poszczególnych sztuk towaru z pakietów, czy z pudełek bricka. Nasza hurtownia jest otwarta dla wszystkich Klientów, gdyż wszystko co w niej się znajduje jest właśnie dla Nich.

Co zawiera brick i czy są różnice w zbiórkach z różnych miejsc?

Brick to towar bardzo zróżnicowany. Klienci go określają jako wieczna niespodzianka. W kartonie znajdziemy wyroby szklane takie jak filiżanki dzbanki, talerzyki, zestawy kawowe, kubki, dodatki kuchenne, zabawki, artykuły dekoracyjne, obrazki, ramki, zabawki, drobną elektronikę i … wiele innych artykułów. Brik w zależności od miejsca zbiórek może się zasadniczo różnić od siebie. Czasem jest bardziej „zabawkowy” czasem bardziej „szklany”. Zawiera czasem tzw. oversize czyli towary o większych rozmiarach takie jak foteliki dziecięce, rakiety do tenisa, etc. Są one przez nas dodawane na górę palet lub zapakowane w większe kartony.

Ile waży paleta bricka i jak jest pakowany?

Paleta brika waży od 200-400 kg. Zazwyczaj lżejsze palety zawierają więcej zabawek a cięższe są bardziej „szklane”. Towar pakowany jest w różne kartony, pudełka a te są układane na palety o wysokości 180 cm – 2m. Tak zwane gabaryty są zapakowane w większe kartony o wymiarach 1x1m, bądź zupełnie osobno pakowane jak na przykład obrazy pakowne w tektury po 2-3 sztuki.

Ile waży karton bricka?

Typowy karton brika ma wagę od 15-25kg, większe kartony 1x1m to waga od 80-140kg. Czasem towar jest zapakowany w worki jutowe o wadze do 30kg. W przypadku kartonów z obrazami waga może dochodzić nawet do 200kg a karton płyt winylowych może ważyć i 350kg.

Jakie są rodzaje sortów odzieży?

Istnieje wiele kategorii odzieży sortowanej. Mamy sorty odzieży letniej, jesienno-zimowej, mamy odzież outletową określonych producentów jak Boohoo, NewLook, PLT, Georg i inne. Odzież sortowana może mieć postać zmiksowaną gdzie znajdziemy w jednym worku towar męski, damski i dziecięcy. W naszej hurtowni mamy też sorty podzielone na sort damski, męski, młodzieżowy i dziecięcy. Oczywiście mamy również towary, gdzie znajdziemy odzież zupełnie nową, mix marek, jak i sorty odzieży w jakości cream gdzie znajdziemy odzież używaną modną w bardzo dobrym stanie jak i odzież zupełnie nową (np. mix odzieży C4U).

Czy sorty są sezonowe i czy są dzielone na asortyment?

Od dłuższego czasu mamy w ofercie sorty sezonowe. Występują one w kategoriach wiosna-lato oraz jesień-zima. Dotyczy to również obuwia. W odzieży jesienno-zimowej znajdziemy towary zmiksowane jak i podzielone na swetry, kurtki, odzież damską, męską i dziecko. W odzieży wiosenno-letniej znajdziemy towar zmiksowany jak i asortymenty : kostiumy kąpielowe, krótkie spodenki, sukienki i inne. Odmienną kategorią jest odzież sportowa.

Czy w zbiórkach odzieży jest przewaga jesieni / lata?

Nigdy nie ma pewności czy zbiórka będzie zawierała więcej towaru letniego czy zimowego. Jest jednak pewna zasada, że najwięcej odzieży letniej pojawia się w zbiórkach prowadzonych jesienią a przewaga odzieży zimowej jest w zbiórkach wiosennych. Wynika to z sezonowej wymianą garderoby.

Czy w zabawkach dla dzieci jest pluszak czy twarde zabawki?

Zazwyczaj zabawka dzieli się na zabawkę twardą i mix zabawek. W przypadku dostaw zabawek twardych, nie powinny się w nich znaleźć pluszaki, puzzle i tym podobne. W przypadku mixu zabawki mogą zawierać pełny i zróżnicowany asortyment i znajdziemy tam gry planszowe, metalowe i plastikowe zabawki, pluszaki, zabawki na baterie, chodziki, zabawki dla niemowląt, puzzle, piłki, rakietki, maski etc.

Czy w sortach odzieży  jest dostępna odzież sportowa?

Odzież sportowa może pojawić się w każdym miksie odzieżowym. Tutaj jest bardzo różnorodny asortyment a to co go łączy to wysoka jakość zawartej w nim odzieży. Klienci szukający jednak tylko odzieży sportowej powinni skupić się na sortach typowo nastawionych na odzież sportową. Najczęściej jest to mix odzieży sportowej zawierający odzież termoaktywną, koszulki, spodenki, getry, dresy – Nike, Salomon, Dynafit, Martes, Kappa, Adidas, Umbro i inne, czy odzież outdoorową w postaci kurtek goretexowych, softshelowych. Dużo technicznej bardzo poszukiwanej odzieży sportowej znajdziemy w sorcie norweskim. Będą tu typowe marki norweskie jak Helly Hansen, Kari Traa, Norrøna, Dale of Norway, Moods of Norway oraz inne jak Saleva, The North Face, Patagonia, Marmot.

Czy jest sort odzieży sportowej / butów sportowych?

W naszej hurtowni prowadzimy również sprzedaż odzieży sportowej. Odzież sportowa występuje w dużej ilości w sorcie norweskim, znajdziemy tam marki outdorowe takie jak Helly Hansen, Kari Traa, Norrøna, Dale of Norway, Moods of Norway oraz inne jak Saleva, The North Face, Patagonia, Marmot, ale i typowe sportowe marki jak Reebok, Nike, Fila, adidas, Gym Hero i inne. W sezonie mamy również sorty bielizny sportowej, krótkich spodenek bądź w jesieni sorty polarów i kurtek narciarskich. Na wiosnę bardzo chętnie kupowane są przez naszych Klientów stroje kąpielowe, obuwie sportowe pochodzące z portali wysyłkowych typu Zalando.

Jakie firmy są dostępne w sortach odziezowych i jakich firm macie outlet?

W sortach naszych przeważa mix marek, znajdziemy tam odzież bądź obuwie firm takich jak Timberland, Tommy & Hilfinger, Polo, Only, Replay, Primark, New Look Dorothy Perkins, Topman, Dr. Martens, Zara, Bershka. Sorty, które Klienci najczęściej wybierają zawierają w sobie mix marek i towar w jakości cream. Znajdziemy tam również spora ilość odzieży nowej. W przypadku outletów dysponujemy takim outletami jak Boohoo, New Look, Georg, PrettyLittleThing, okresowo oczywiście mamy też outlet innych ciekawych marek. Rynek jest zmienny dlatego zawsze oprócz stałych pozycji staramy się na naszej hurtowni oferować nowe równie atrakcyjne towary.

Czy macie brick bożonarodzeniowy?

Brick bożonarodzeniowy jest zawarty w większości towaru typu brik, który na co dzień jest w naszej firmie dostępny. Najwięcej ozdób bożonarodzeniowych pojawia się w zbiórkach brika robionych w Anglii w okresie poświątecznym czyli między styczniem a kwietniem. Oczywiście oprócz tego zamawiamy każdego roku partię typowego brika bożonarodzeniowego. Znajdziemy w nim stroiki, bańki, Mikołaje, szopki noworoczne, łańcuchy choinkowe, figurki aniołków, lampki, choinki i wiele oryginalnych różnych ozdób. Towar ten zamawiamy już na wiosnę a Klienci nasi zaopatrują się w niego niejednokrotnie już w lipcu czy sierpniu.

Czy macie odzież roboczą nowa czy używana?

Wielu naszych Klientów poszukuje do swoich sklepów odzież roboczą. Co jakiś czas zaopatrujemy naszą hurtownię w mix odzieży roboczej zarówno nowej jak i używanej najczęściej z Anglii i Holandii. Znajdziemy tam spodnie robocze, bluzy, kombinezony, fartuchy ochronne, czasem też znajdziemy tam specjalistyczne obuwie ochronne.

Czy jest pościel sort niesort?

W stałej ofercie mamy na magazynie sort pościeli. Znajdziemy tam zestawy pościeli, ręczniki, prześcieradła, koce, pościel dziecięcą. Niektórzy klienci towar ten nazywają domówką i starają się co jakiś czas dobierać pewną jego ilość na swoje sklepy. Sort pościeli jest poskładany i zapakowany w przeźroczyste worki a te ułożone są w bagi o wadze około 100kg. Sprzedaż pościeli sortowanej coraz częściej odbywa się w formie wysyłkowej z pośrednictwem firm kurierskich.

Czy jest sort ręczników?

Ręczniki znaleźć można w sortowanej pościeli czyli tak zwanym sorcie „domówki”. Znajdziemy tam oprócz ręczników również komplety pościeli, obrusy, serwety, bieżniki, pościel dziecięcą, pościel Disneya. Dla Klientów, którzy potrzebują wyłącznie ręczników mamy sort ręczników bawełnianych. Ręczniki w postaci nowych kompletów o kilku wymiarach zapakowane są w woreczki foliowe i zestawy o wadze do 15 kg.

Czy jest w ofercie sort odzieży dziecięcej?

W firmie Ramaj dbamy o pełną gamę odzieży używanej i outletowej na naszym magazynie. Odzież dziecięca używana jest stale poszukiwana przez wielu naszych kontrahentów. Dlatego w naszej ofercie staramy się mieć na stałe niesort oraz sort „dziecka”. Sort dziecięcy mamy w postaci angielskiej odzieży w przedziale wiekowym od noworodka do dziecka ok 10 lat. Towar jest spakowany w przeźroczyste reklamówki a te w big bagi o wadze około 120kg. Nowością jest „dziecko” w kategorii cream. Jest to najwyższej jakości sort dziecięcy pakowany w małe jutowe worki o wadze około 40kg. Znajdziemy w nich markową odzież dla dzieci od niemowlaka do wieku 11-12 lat. Realizujemy również dostawy wysyłkowe za pośrednictwem firm kurierskich. Towar jest przygotowywany do wysyłek na naszym magazynie gdzie jest pakowany i dokładnie zabezpieczany aby bez uszkodzeń dotarł do odbiorcy. Przesyłki realizujemy na terenie całej Polski.

W jakim przedziale wiekowym jest sort dziecięcy?

Sort dziecięcy obejmuje dziecko od noworodka do 10-latka. Znajdziemy tam wszystko z garderoby od sukienek, płaszczyków, kurtek po śpioszki, drobne zabaweczki, spodenki i wszystko co potrzebujemy aby ładnie ubrać nasze dzieci. Najwięcej odzieży jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Odzież występuje w formie całosezonowej. W sorcie o jakości cream znajdziemy oprócz wysokiej jakości odzieży używanej sporą ilość rzeczy nowych z metkami.

Czy macie outlety odzieży BY VERY, zwroty ZALANDO, BRICK AMAZON, LIDL, ROSSMANN?

Staramy się w naszej hurtowni zawsze mieć na stanie odzież pochodzącą ze zwrotów konsumenckich z platform internetowych Zalando oraz Amazon. Jest to dla niektórych Klientów ciekawe uzupełnienie oferty odzieży używanej. Znajdziemy tam topowe marki takie jak Bugatti, Guess, Lee, Timberland, Converse, Polo, Calvin Klein i wiele innych. Ofertę naszą uzupełniają oczywiście brika Lidl, ROSSMANN, brick Amazon oraz Castorama. Znajdziemy tam towary fabrycznie nowe, czasem lekko używane z pewnymi defektami ale zawsze różnorodne.

Prowadzę sklep internetowy i poszukuję modnej odzieży z Anglii

W naszej hurtowni zaopatruje się duża ilość Klientów nieposiadających stacjonarnych sklepów z odzieżą używaną, ale z powodzeniem handlujących ubraniami poprzez internet. Towarami które najchętniej kupują i które sprawdzają się w sprzedaży internetowej są sorty PrettyLittleThing, Boohoo mix marek, sorty C4U. Dodatkowo w okresowej sprzedaży posiadamy sezonowe sorty damskie, męskie oraz dziecięce w jakości cream, gdzie każda sztuka odzieży nadaje się do wystawienia w internecie. Cały towar pochodzi z angielskich zbiórek kontenerowych oraz zbiorek typu door to door lub z dostaw outletu pochodzącego z różnych sieci handlowych.

Czy odzież PrettyLittleThing jest pakowana sezonowo?

Dostawy ubrań outletu PrettyLittleThing przychodzą do naszej hurtowni w osobnych asortymentach ze względu na porę roku. W oddzielnych opakowaniach posiadamy odzież letnią oraz jesienno- zimową. Towar zapakowany jest w podobne worki jutowe o wadze od 18 do 25 kg. Odzież jest w stu procentach nowa i posiada metki, dostawy pochodzą bezpośrednio z Anglii, towar jest pełnowartościowy i bezodpadowy. Modne fasony, na czasie i oczywiście w pełnej rozmiarówce.

Czy jako importer odzieży używanej macie swoje sklepy?

Firma Ramaj jest hurtownią odzieży używanej i na tym ogniskuje się nasza działalność. Nie posiadamy własnych sklepów. Zaopatrujemy głównie średnich i małych odbiorców posiadających jeden bądź kilka sklepów. Coraz większą grupę naszych odbiorców stanowią również osoby handlujące ubraniami bądź gadżetami za pośrednictwem internetu. Wymagania naszych klientów powodują, że jako hurtownia skupiamy się na pozyskaniu towarów o najwyższej możliwej jakości oraz na pełnym asortymencie, którym kompleksowo zaopatrzymy klientów posiadających różnej wielkości sklepy ale i tych którzy nie posiadają lokalu aby handlować stacjonarnie.

Jakim rodzajem towaru handlujecie?

Nasz asortyment który kupujemy do naszej hurtowni pochodzi głównie z Anglii, Irlandii oraz Holandii i Norwegii. Staramy się kompleksowo zaopatrywać sklepy naszych odbiorców, którzy oprócz szerokiej gamy produktów oczekują ciągłości i regularności dostaw. W sprzedaży mamy odzież używaną damska, męską, młodzieżową oraz dziecięcą. Sezonowe ciuchy zarówno używane jak i nowe pochodzące ze zwrotów konsumenckich bądź outletów są ciekawym uzupełnieniem do używki. Kolejna pozycja to brick a brack czyli popularne briko zwane również szpejem, bibelotami czy gadżetami. Zawiera ono w sobie całą gamę różnorodnych rzeczy od porcelany, artykułów AGD, drobnej elektroniki po zabawki, płyty winylowe, cd, obrazy lub większe gabaryty. Kolejna gama produktów w naszej ofercie to biżuteria, kosmetyki, bielizna i pościel wraz z ręcznikami. Stale wzbogacamy i uzupełniamy naszą ofertę o różne asortymenty po to, aby sklepy z odzieżą używaną naszych klientów były atrakcyjne i odróżniały się od konkurentów.

Czy macie w hurtowni zwroty konsumenckie z Castoramy?

Tak, mamy jest to towar zarówno ze zwrotów jak i końcówek kolekcji. Narzędzia mniejsze i większe typu: pilarki, karchery, szlifierki, wkrętarki, ogrodowe jacuzzi, leżaki, armatura łazienkowa, piły szablaste, sekatory, nożyce itp.. Najczęściej jest to sprzęt marki : Karcher, JCB, Ryobi, Stanley, Erbauer i wiele innych… .

Jak jest pakowany towar z Castoramy?

Towar pakowany w duże kartony o wadze od 120 do 200 kg. Cena zbiorcza za cały karton. Każdy karton pakowany jest bardzo porównywalnie, żeby każdy był zadowolony wręcz, żeby nie był stratny, gdyż każda nowość w docelowym sklepie z brico przyciąga zawsze nowego klienta. Trafiają się sporadycznie rzeczy uszkodzone, jednak z informacji od naszych klientów wiemy, że jeśli było coś uszkodzone to były to drobne usterki nie wymagające dużego nakładu finansowego. Większość rzeczy jest nowa lub powystawowa lub po prostu nietrafiony zakup lub prezent. Duża część tych przedmiotów zapakowane jest w swoje oryginalne pudełka.

Czy macie odzież w jakości cream, sort cream?

Tak mamy w swojej ofercie sorty jakości cream, jest to odzież, buty, dodatki najwyższej jakości. W towarze znajdziemy odzież bardzo dobrej jakości, na czasie z modą a także odzież z metką. Sort jakości cream pakowany jest w mniejsze bagi o wadze ok 40-50 kg, wewnątrz są mniejsze woreczki w których odzież i dodatki są ładnie poukładane. Innym sortem typu cream jest sort sezonowy typu letni i zimowy pakowany w bagi o wadze: lato ok 160-180 kg i zima ok 100 kg.

Jak sprzedajecie sort?

Towary typu sort, cream oraz outlet sprzedajemy tak jak jest pakowany w duże zbiorcze bagi.

Jak często jest dostawa creamu?

Staramy się zapewnić cały czas nie tylko ciągłość ale również ciągle poszukujemy nowości. Towar przyjeżdża w miarę regularnie co nie powoduje braków i przestoju w zakupie.

Czy sorty cream są sezonowe?

Jeśli chodzi o sezonowość to jest różnorodność wśród asortymentu. Odzież jest w dwóch sezonach typu wiosna – lato i jesień – zima. Cream C4U jest towarem w jakości cream, ale jest w mixie. Przeważa odzież damska, z niewielkim procentem odzieży męskiej i dziecięcej oraz buty, torebki, dodatki a czasem bardzo sporadycznie pościel.

Czy odzież cream jest dzielona na asortyment?

Jeśli chodzi o poszczególne asortymenty to czasem mamy towar dzielony na dresy, bluzy, letnie sukienki, spodenki – wtedy te towary pakowane są w mniejsze woreczki o wadze od 10 do 25 kg.

Czy sorty są oddzielnie damskie i męskie?

Jedynymi sortami, które sprzedajemy oddzielnie damskie i męskie to outlety różnych marek np.: Boohoo, Nasty Gall, PrettyLitttleThing, In The Style. Są to bardziej sorty młodzieżowe. Dużą przewagę odzieży damskiej cream znajdą Państwo w sorcie C4U.

Czy jest możliwość rezerwacji towaru?

Stabilny, mający długą perspektywę rozwoju biznes, to jeden z celów jaki stawia sobie hurtownia odzieży używanej Ramaj. Fundamentem tego rozwoju są nasi Klienci, z którymi mamy dobrą i długą historię współpracy. Wzajemne zaufanie wypracowane przez lata pozwala znaleźć indywidualne rozwiązania współpracy z poszczególnymi naszymi Kontrahentami. Jednym z form tego jest rezerwacja towaru, magazynowanie, przetrzymywanie i stawianie do dyspozycji Klienta w ustalonym czasie. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla stałych odbiorców, wystarczy wspomnieć o stabilności zaopatrzenia sklepu w towary, które czasem mogą nie być w naszej firmie w stałej dostępności. To rozwiązanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż większość naszych odbiorców korzysta stale z tej możliwości.

 
Hurtownia odzieży używanej Rzeszów

 

Call Now Button