NOWA DOSTAWA TOWARU z UK i IRLANDII

Odzież używana z UK i Irlandii! Już w najbliższy wtorek 16.09 zapraszamy na dużą dostawę towaru!!!

Odzież używana – zbiórki z:
Irlandii Płn., Dublinu, Walii, Leokemii!!!

Bric-a-Brac: sortowane i niesort – różne zbiórki!!!
zabawka oryginał!!!

Clothes4You o/Rzeszów
– RaMaj –

Odzież Używana z UK i Irlandii

Wszystkich zainteresowanych odzieżą z UK oraz Irlandii jak również współpracą z naszą hurtownią odzieży używanej w Rzeszowie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy stałe dostawy towaru wysokiej jakości, w przystępnych cenach, wysyłanie informacji o nadchodzących dostawach, możliwość dokonywania zakupów na telefon. Różnorodność towaru daje gwarancję zróżnicowania towaru w sklepie, możliwość uzupełniania odzieży o nowe marki, wprowadzenie biżuterii oraz dodatków, które z całą pewnością nie są tak popularne jak w sklepach z odzieżą nową.

Asortyment odzieży z UK – ciuchy używane oraz odzież z metką dla dzieci, młodzieży i dorosłych renomowanych marek stanowi gwarancję skutecznej sprzedaży towaru w sklepie. Odzież z Anglii bardzo często jest unikatowa i w bardzo dobrym stanie bez śladów używania.

Oryginalne używane zabawki z UK

Zabawki z UK to ciekawa propozycja na uzupełnienie asortymentu sklepów z odzieżą używaną czy sklepów z briko-brack. Angielska zabawka to mieszanka plastikowych kolorowych zabawek interaktywnych, edukacyjnych oraz zręcznościowych bardzo lubianych przez najmłodszych, nie brakuje tam też lalek, postaci czy bohaterów z modnych seriali czy bajek.
Znajdziemy tam wyroby znanych producentów zabawek jak: Fisher Price, Chicco, Tomy, Mattel, Czuczu, Cobi, Schleich, Rebel, Siku, iDance.
 
Zabaweczki jakie tam znajdziemy są tam dla dzieci z różnych grup wiekowych i zapakowane są zazwyczaj w duże kartony o wadze 100-140kg
czasem w worki jutowe o wadze 20-30 kg.
 
Zabawki pochodzą ze zbiórek w Anglii cieszą się uznaniem ze względu na uznane marki, które
charakteryzuje trwałość i jakość wykonania. Zazwyczaj zabawki mają ślady używania ale znajdzie się wśród nich często i nowe wyroby.
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą w tym interesują Cię zabawki dla dzieci nowe i używane z UK na wagę lub odzież używana z UK zapraszamy do KONTAKTU.


Hurtownia Odzieży Używanej Rzeszów