Odzież Używana z Anglii

Odzież Używana z Anglii – Hurtownia Odzieży Używanej z Anglii Wysokiej jakości odzież używana z Anglii jest pozyskiwana przez nas w formie:
  • d2d oraz
  • skupy c4c
  • zbiórek kontenerowych

z różnych miast Wielkiej Brytanii w tym m.in: Leeds, Londyn, Liverpool, Wolverhampton, Brighton, Stoke On Trent, Kent, Milton.

Nasza hurtownia odzieży używanej z Anglii w Rzeszowie działa od wielu lat i jest rzetelnym dostawcą odzieży używanej, brica oraz wysokiej klasy outletu – odzieży z metką dla swoich klientów, których obsługujemy na terenie całej Polski. Współpracując z nami bez obawy z wyprzedzeniem przygotujesz się w swoim sklepie na sezon zimowy, letni i jesienny. Posiadamy markową odzież dla dzieci, która jest pozbawiona wszelkich skaz, plam i dziur. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam dopracować proces pozyskiwania odzieży w Anglii do perfekcji.

Nasza oferta obejmuje m.in:
  • używaną odzież niesortowaną
  • używaną odzież sortowaną
  • wysokiej jakości outlet
  • brick a brack
Dlaczego importujemy odzież używaną z Wielkiej Brytanii? Z wielu powodów!

Anglia jako kraj o wysokiej stopie życia i szybkim rozwoju jest niezwykle atrakcyjnym krajem dla większości jej mieszkańców. Od lat jest powodem migracji zarobkowej i nie tylko zarobkowej ludzi z całego świata. Mieszanka kulturowa, dostęp do wielu marek modowych, dobry poziom życia mieszkańców tego kraju sprawia, że osoby tam mieszkające stać na wyminę i zakup nowej odzieży. Dostęp do wielu domów modowych, duża obecność nowych marek i atrakcyjny rynek pod względem bogatego społeczeństwa sprawia, że nasza hurtownia wybrała właśnie ten rynek na pozyskiwanie wysokiej klasy odzież używaną dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci.

Częste rotacje ciuchów z uwagi na nowy trend w modzie, na upodobania, zmiana stylu, zmiana wyglądu oraz sylwetki powodują, ze osoby które tam mieszkają nie przywiązują aż takiej wagi do zakupionej wcześniej drogiej odzieży, której z łatwością się pozbywają. Dotyczy to nie tylko marek popularnych których jest wiele w każdym sklepie sieciowym ale również drogich butików.

Używana Odzież Anglia

Sprawdź nasz asortyment. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego importera, dobrego dostawcy i rzetelnej hurtowni odzieży używanej z Anglii i Irlandii odwiedź nas lub zadzwoń. Nasz towar przychodzi regularnie i bardzo szybko rozchodzi się do naszych klientów. Sprawdzone marki odzieży używanej znane przez klientów są rozchwytywane z wielu powodów. Jakość, przystępna cena, unikatowa odzież oraz regularne i sprawdzone dostawy.

Call Now Button