24/09/2019 – BRIC, ODZIEŻ TYPU CREAM Z IRLANDII

Sprawdzona hurtownia odzieży używanej z UK, Irlandii i Szwajcarii! Jeżeli potrzebujesz nowego towaru do swojego sklepu odwiedź nas w Rzeszowie przy ul Trembeckiego lub zamów towar telefonicznie. Przygotujemy i dostarczymy do Twojego sklepu pod wskazany adres to czego potrzebujesz. Gwarantujemy regularne dostawy odzieży z UK.

Odzież Typu Cream z Irlandii

WTOREK 24/09 ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ DOSTAWĘ TOWARU:

LEOKEMIA – zbiórka odzieży door to door
IRLANDIA PŁN – zbiórka z dużą zawartością odzieży typu cream
DUBLIN – NOWOŚĆ!!! Zbiórka odzieży door to door
OZDOBY ŚWIĄTECZNE – BOŻONARODZENIOWE
BIŻUTERIA Nowa i Używana (zegarki, bronsolety, zawieszki, pierścionki, inne)
BRIC-A-BRAC – sortowane
– BRIC-A-BRAC niesort:
– Liverpool
– Blackburn
– Kent

Cream irlandzki to jeden z fajniejszych sortów w szerokim asortymencie w hurtowni RaMaj. Jest to asortyment łączony po dwa sezony tj. wiosenno letni i jesienno zimowy. Pakowany jest w równe worki o wadze 25 kg każdy.

Cream irlandzki odzieży na wagę

Najbardziej popularną marką irlandzką jest oczywiście marka SAVIDA, z której jest cały przekrój garderoby; sukienki, sweterki, bluzeczki, spodnie, spódniczki i cała reszta, a także masa innych marek w tym popularnych sieciówek typu H&M, Zara, Primark, Top shop, Top man, Oasis czy Miss Selfrides. Sort ten pojawia się dość rzadko ze względu na swoją jakość, przyjąć możemy że raz – dwa na kwartał. Towar ten jest pod każdy przedział wiekowy, z zachowaniem odpowiednich proporcji – oczywiście najwięcej jest odzieży dla kobiet, trochę mniej dla facetów i niewielki procent dla dzieci.

Wysokiej jakości odzież w jakości Cream

Wśród tego sortu klienci po jego zakupie trafią także na torebkę lub buty. Założenie przy tym asortymencie jest takie, że nie ma być tam odpadu. Jednak przy każdym sorcie dajemy informację, że na sortowniach pracują ludzie i minimalna pomyłka może nastąpić. Jeśli już mowa o odpadzie to można przyjąć 1-3% że coś się trafi. Cream ten jest zarówno do sprzedaży stacjonarnej jak i jest super alternatywą do sprzedaży wysyłkowej, ponieważ Klient kupuje 25 kg pewnego towaru.

Clothes4You o/Rzeszów
– RaMaj –

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą odzieży w jakości cream w hurcie z Irlandii zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie oraz do KONTAKTU!


Hurtownia Odzieży z Anglii