11.02.2020 – Odzież Cream Wiosna Lato z Irlandii

Już jest to na co wszyscy czekali i dopytywali od początku roku. Długo nie kazaliśmy Wam czekać na nowy towar z okazji kończącej się zimy i nadchodzącej wielkimi krokami wiosny. Tym razem nasza hurtownia odzieży używanej RaMaj posiada:

Cream Wiosna Lato z Irlandii

Jeżeli chcecie wprowadzić do swoich sklepów z odzieżą używaną nowy towar, który uwzględnia w szczególności damską odzież najwyższej jakości – Wiosna i Lato to jest ku temu dobra okazja. Towar jest rzeczywiście najwyższej jakości z przewagą odzieży damskiej! Znajdziecie w nim również znacznie mniejszy procent odzieży męskiej i dziecięcej.

CREAM IRLANDZKI jest sprzedawany na worki, które są pakowane po 30kg!!!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zakupy. Odzież typu CREAM jest sprzedawana na bieżąco. Nowa dostawa towaru sprzedaje się bardzo szybko i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Jeżeli chcesz być na bieżąco powiadamiany o naszych dostawach odzieży używanej z Anglii oraz z Irlandii skontaktuj się z nami. Będziemy Was informować z wyprzedzeniem o tym czego się spodziewamy oraz w jakim terminie. Dla nowych klientów przewidujemy możliwość sprawdzenia towaru przed zakupem.

Kolejna przewidywana dostawa towaru będzie pełna NOWOŚCI a w niej m.in pojawią się NOWE SORTY!