Zbiórki domowe odzieży z Anglii

Zbiórki domowe odzieży z Anglii

Kto powiedział, że w niesortowanych zbiórkach odzieży z Anglii nie ma tzw „1” i creamu? Oczywiście jest to zbiórka z bardzo szerokim wachlarzem jakościowym. W tych reklamówkach będzie zarówno asortyment na wycenę większa i mniejszą a także wypełniacz do tzw koszy, który równie chętnie jest kupowany. Różnorodność zbiorki D2D polega na tym, że znajdują się tam przeróżne ciuchy, buty, torebki, kosmetyki, zabawki a czasem przedmioty, których przeznaczenia nawet my nie znamy 🤩.

Door ma w swoim zwyczaju, że jest towarem całorocznym co wcale nie przeszkadza naszym Klientom. Uważamy, że niewielki % odpadu, który należy założyć w D2D zrekompensuje odzież z metką lub cream, który na pewno znajdą Klienci w woreczkach ze zbiorki. Co znajdziecie? Tego nigdy nie wiadomo.

Zbiórki fundacyjne Anglia

Asortyment ten jest bardzo lubiany wśród Klientów ze względu na wielką niewiadomą co do swojej zawartości. George, M&S, F&F, TU, H&M, Zara, GAP, Clarks, Next, Asos, Adidas, Nike – to najczęściej spotykane marki wśród odzieży i tzw dodatków, które tam mogą być.

Zbiórka w małych fundacyjnych reklamówkach, sprzedawana luzem lub w bagu.

Mix damski, męski, młodzieżowy i dziecięcy.

Towar w sprzedaży zarówno stacjonarnej jak i wysyłkowej na europalecie a także tradycyjnie z naszym dowozem. Wkrótce kolejna dostawa, ale o tym już niebawem…. Chcąc być na bieżąco z życia hurtowni RaMaj zachęcamy do śledzenia nas tu w aktualnościach oraz na naszym Facebooku RaMaj C4U. Wszystkich zainteresowanych zakupami zapraszamy na zakupu oraz do KONTAKTU.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj Rzeszów