Zachodnia Odzież Używana

Zachodnia Odzież Używana

Zachodnia odzież używana z różnych regionów Anglii oraz Irlandii. Jesteś zainteresowany współpracą z nami zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie. Sprawdź nasz asortyment i poznaj nas jako importera i dystrybutora odzieży używanej z Europy Zachodniej. Pozyskujemy odzież z różnych miast Anglii, Irlandii w formie zbiórek d2d, zbiórek kontenerowych oraz skupu c4c. W szczególności pochodzi ona z takich miast jak: Londyn, Milton, Kent, Liverpool, Wolverhampton, Southampton, Luton oraz z Dublina i Irlandii Północnej. Naszym zasięgiem obejmujemy również inne tereny Wielkiej Brytanii.

Odzież jest starannie przeglądana dzięki czemu nasi klienci uzyskują towar dobrej jakości – odzież bez zabrudzeń, plam i dziur. W zależności od Waszych potrzeb posiadamy:

– odzież używaną niesortowaną,

– najwyższej jakości ciuchy – cream,

– outlet – końcówki kolekcji,

– przemysłowe czyściwo bawełniane,

– pościel w kompletach i w mixie z ręcznikami i kocami,

– obrazy,

– płyty winylowe,

– brica,

– zabawki dla dzieci.

Jesteśmy na rynku od wielu lat i współpracujemy z firmami w całej Polsce. Realizujemy na bieżąco dostawy odzieży używanej oraz Bric-a-Brac dla wszystkich zainteresowanych klientów. Większe ilości dostawy towaru nie stanowią dla nas żadnego kłopotu. O wszystkich dostawach z wyprzedzeniem zawsze informujemy naszych klientów aby zapewnić sprawną rotację towaru w naszym magazynie oraz możliwość zatowarowania Waszych sklepów z odzieżą używaną oraz dodatkami do mieszkania i domu.

 
Call Now Button