Zabawki, dodatki do kuchni duży gabaryt z UK

Kolejne dostawy angielskich dopełniaczy typu drobiazgi dekoracyjne, ozdobne, kuchenne, zabawki oraz duży gabaryt – już w naszym magazynie. Różnorodność zbiórek zarówno odzieży jak i bric a brack wypełnia naszą hurtownią po brzegi. Gadżety nie będące odzieżą stanowią ekstra dodatek do wyposażenia każdego sklepu z towarem z drugiej ręki.

Dodatki do kuchni duży gabaryt

Dostawy przyjeżdżają z różnych zakątków Anglii, co sprawia, że Każdy Klient dobierze towar odpowiednio do potrzeb swojego sklepu. Oczywiście nie brakuje świeżutkich dostaw odzieży typu door to door oraz zbiórek ze skupu. Wybierając się do nas na zakupy nie należy się umawiać, ewentualnie kontrolny telefony czy dany asortyment jest jeszcze w sprzedaży nigdy nie zaszkodzi.


Jeśli chodzi o wyżej wymienione ozdoby, cudeńka to te niezłe cacka pakowane są zarówno w małe jak i duże kartony, czyli znajdujemy tam małe cudeńka jaki i duże przedmioty, które stanowią uzupełnienie każdego wnętrza oraz niejednego dziecięcego placu zabaw czy ogrodu. Otwarcie dla Was jesteśmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wszystkich zainteresowanych zakupami Zapraszamy.

Zabawki do ogrodu i na plac zabaw

Hurtownia odzieży używanej RaMaj