Zabawki angielskie i holenderskie z drugiej ręki

Zabawki dla dzieci z drugiej ręki

Zabawki angielskie i holenderskie – pozyskane z drugiej reki!!! Zabawki – szeroko pojęty asortyment dla najmłodszych klientów każdego sklepu z rzeczami z odzysku. Dla wszystkich chcących sprawić radość małym pociechom. Każdy dzieciak potrafi dać drugie życie każdej nawet najmniejszej zabawce nawet takiej z niewielkim defektem.

Ta różnorodność i nieograniczony wybór od klocków, lalek, samochodzików, puzzli, planszówek po zabawki interaktywne mniejsze i większe, zarówno do domu jak i na podwórko sprawi radość nie tylko tym obdarowanym ale i kupującym.

Zabawki angielskie i holenderskie

Znajdziemy w tym asortymencie zabawki dla dzieci znanych angielskich marek tj.: Chicco, Fisher Price, Pony, Barbie, Lego, Duplo i wiele innych równie atrakcyjnych i ciekawych.

Zestawy naczyń, warzywa i owoce, imitacja produktów spożywczych, zwierzątka czasem całe kolekcje – bardzo dziś popularnych wśród dzieci zarówno tych drewnianych jak i plastikowych. Towar sprzedawany oczywiście na kilogramy.

Zabawka angielska w dużych kartonach o wadze ok 130 kg.

Zabawki holenderskie w nieco mniejszych kartonach ok 20 kg.

Sprzedajemy zarówno stacjonarnie od poniedziałku do piątku w godz 8-16 jak i wysyłkowo w mniejszych paczkach i na paletach. Wszystkich zainteresowanych zakupami zapraszamy na zakupy!

Hurtownia Odzieży Używanej RaMaj Rzeszów