Wysyłka odzieży używanej kurierem

Wysyłki towaru do klienta kurierem DPD to jedna z opcji dostarczenia zakupionego towaru w naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie. W zależności od ilości zakupionego towaru, sposobu odbioru, terminu dostarczenia już jakiś czas temu wprowadziliśmy dostawy z kurierem.

Bardzo wygodny sposób szybkiej dostawy i zawsze na czas. Jeżeli nie możesz przyjechać do nas osobiście, nie chcesz czekać na naszego kierowcę, który realizuje trasy wg określonego planu i ilości punktów handlowych jakie ma odwiedzić możesz skorzystać z kuriera DPD z którym mamy podpisaną umowę. Bezpośrednie większe dostawy do naszych Klientów realizowane są naszym transportem a w przypadku mniejszych zamówień wysyłamy towar za pośrednictwem kuriera DPD – zarówno małe paczki do 30kg jak i większe umieszczane na palecie.

Szybka dostawa odzieży używanej

Najczęściej w ten sposób realizujemy zamówienia na odzież sortowaną, między innymi outlety BOOHOO, Asos, mix marek C4U, cream ze Szwajcarii, Liverpool, Birmingham, okolic Londynu oraz sorty pościeli. Wysyłki kartonów brika pakowane są na palety.

W ten sposób wysyłamy najczęściej briko sortowane w kartonach o wadze od 10-15kg. Oczywiście możliwa jest również wysyłka niesortu. 

Wysyłka odzieży używanej kurierem

Poniżej zapakowany towar, który wyjeżdża do klienta z naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie

Hurtownia odzieży używanej Rzeszów