Worek ubrań

Czas wielkiej i dawno niespotykanej inflacji jaki pojawił się w gospodarce naszego kraju postawił hurtownie z ubraniami używanymi przed nowymi wyzwaniami. Drożejące produkty pierwszej potrzeby takie jak żywność, opłaty mieszkaniowe, lekarstwa spowodowały, że coraz więcej klientów poszukuje używane ubrania dla dzieci czy też dla siebie.

Firma Ramaj jako hurtownia z ubraniami zarówno nowymi jak i używanymi wychodzi naprzeciw tym zmianom. Tworzymy nowe sorty odzieży skierowane właśnie do tych grup klientów. Coraz częściej klienci chcą kupować nie duże ilości ale pytają o worek ubrań czy o nowe i używane ubrania dla dzieci i młodzieży. To właśnie ta ostatnia grupa coraz chętniej kupuje używkę ponieważ zauważyła, że odzież używana czy na wagę może być modna i niepowtarzalna.

worek ubrań

Tania odzież na wagę hurtownia

Nasza hurtownia odzieży tanio sprzedaje pakiety ciuszków z podziałem dla maluchów ale i dla młodzieży oraz dorosłych. Każda dobra hurtownia z ubraniami a do takiej zalicza się nasza firma powinna reagować na zmiany zachodzące w branży oraz zmiany u kupujących. Dlatego staramy się zaopatrywać w pakiety ubrań używanych czy nowych jakościowo i cenowo dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Odzież pochodzi z Anglii, Holandii, Irlandii oraz Norwegii. Dla przykładu w pakietach odzieży z Norwegii znajdziemy szereg poszukiwanych marek takich jak Helly Hansen, Monki, Jackpot, Dale of Norway, Norwegian Rain, J. Lindeberg, Jack and Jones, Vila i inne. To wszystko składa się na atrakcyjność hurtowni z ciuchami używanymi.

Tania odzież hurtownia RaMaj

Call Now Button