Wakacyjne domowe zbiórki odzieży z Anglii

Wakacyjne domowe zbiórki odzieży z Anglii

Zbiorki typu door to door bardzo lubią zaskakiwać! W dniu dzisiejszym rozładowaliśmy już w naszej hurtowni odzieży używanej nową partie tej zbiorki. Reklamówki o wadze ok 3-7 kg, minimalny zakup to ok 100 kg. Towar jak widać na zdjęciach bardzo różnorodny przede wszystkim co do wzorów. Motywy kwiatów i zwierząt jak widać nigdy nie wychodzą z mody.

Przed nami jesień a ta zbiórka jest bardzo wymieszana co do pory roku. Znajdziemy sukienkę, spódniczki, bluzki, koszule I koszulki, spodnie, buty, odzież sportową, dresy, kurteczki przejściowe i grubsze. Od maluszka poprzez stylową odzież dla młodzieży no i oczywiście damskie i męskie ciuszki dla dorosłych.

Zbiórka odzieży D2D

Przykładowe marki: H&M, Denim H&M, Wallis, New Look, More Mile – sport, Sugar Candy, Urban Mist, Papaya, AX Paris, TU, George, Bonmarche, Atmosphere, Next, Next Tailoring, M&S, Nike, Boohoo, Replay, Converse All Star … i wiele wiele innych, których nie jesteśmy w stanie wymienić.

Dzisiejsza dostawa jak widać przez reklamówki jest bardzo kolorowa i na pewno kryje mnóstwo ciekawych, oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju ciuszków i dodatków typu buty, torebki, bielizna a nawet kosmetyki czy biżuteria.

Towar jest już dostępny w sprzedaży w naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na zakupy oraz do KONTAKTU!