Używana odzież dla dzieci z Anglii

Używana odzież dla dzieci z Anglii stanowi doskonałe uzupełnienie asortymentu w sklepach typu second hand, sklepach z używaną odzieżą. Prowadzisz sklep z używaną odzieżą? Szukasz dobrego importera, dystrybutora odzieży używanej wysokiej jakości z Anglii zarówno dla małych dzieci, starszych i młodzieży? Odwiedź nas w Rzeszowie i sprawdź asortyment jaki posiada nasza hurtownia odzieży używanej dziecięcej.

Wysokiej jakości ciuchy z niewielkimi śladami użycia lub nowe ciuchy znanych i rozpoznawalnych na całym świecie marek odzieżowych znajdziesz w naszym asortymencie. Uzupełnisz dzięki temu ofertę swojego sklepu pod nowych i dotychczasowych klientów. Są to ciuchy bez większych śladów używania. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem i często o nie dopytujecie robiąc zakupy w naszej hurtowni w Rzeszowie dlatego jest stale uzupełniana w naszym magazynie. Dostawy pojawiają się regularnie każdego tygodnia. Jest ona sprzedawana w różnej jakości uzależnionej od miejsca zbiórki oraz okresu i formy jej pozyskiwania – zbiórki kontenerowe, skup odzieży C4C, zbiórki D2D.

Sprawdź odzież w różnej formie w naszej hurtowni odzieży używanej:

  • odzież niesortowana dziecięca,
  • tania odzież dziecięca typu sort,
  • odzież dla dzieci typu cream.

Anglia cream dziecko – sort dziecięcy

Ciuchy dziecięce z Anglii w szczególności sort i cream są sprzedawane również jako wiosna/lato oraz jesień/zima. Znajdziecie tu:

– sukienki, spódnice, piżamy, tuniki, bluzy i bluzki, spodnie, legginsy dla dziewczynek oraz

– bluzy, koszulki, kamizelki, swetry, t-shirty dla chłopców,

– odzież dla najmniejszych dzieci.

W okresie zimowym pojawiają się również kurtki i odzież cieplejsza takich marek jak: Primark, New Look, Zara, Next, Marks & Spencer, H&M, inne.

 

Niesort odzieży dziecięcej

Dziecięca odzież niesortowana z Anglii cechuje większy odpad ponieważ jest tu wyłącznie odzież używana. Ma ślady używania i stanowi znacznie większy mix odzieży letniej i zimowej.

Towar w zależności od rodzaju dostawy jest pakowany w worki po około 25kg. Szczegóły dostawy za każdym razem przekazujemy sms oraz dokonując wpisu w aktualnościach. Szczegółowych informacjach o dostawach udzielamy również telefonicznie jeśli do nas zadzwonicie. Pozyskujemy odzież samodzielnie oraz wspólnie z naszymi partnerami z różnych regionów Wielkiej Brytanii w tym ze Szkocji, Walii, Anglii Płn, Środkowej i Południowej. Doskonałym uzupełnieniem marek są także ciuchy przywożone ze zbiórek jakie realizujemy w Irlandii. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy na zakupy. Sprawdź jakość pozyskiwanego przez nas towaru. Oceń go i dobieraj wg własnego uznania pod swoich klientów. Postaw na wysoką jakość – towar w bardzo dobrym stanie bez odpadu niekiedy z metką.

Dlaczego warto kupić odzież używaną dla dzieci z Anglii?

Ciuchy używane dla dzieci są relatywnie tańsze od tych nowych w sklepach dla dzieci. Ich stopień zużycia jest znikomy gdyż dzieci bardzo szybko rosną i zużycie odzieży jest niewielkie. Są to ciuchy bardzo dobrej jakości dedykowane pod klientów na rynku brytyjskim. Materiały są atestowane, bawełna najwyższej jakości.

Odzież, która do nas trafia ze zbiórek jest często nowa i nierozpakowana.  Dzieci dorastają bardzo szybko i często rodzice nie zdążą ich wykorzystać dla swoich pociech. Rotacja ciuchów dzieci szczególnie tych małych jest dokonywana bardzo szybko i często. Dlatego zamiast przepłacać i kupować ciuchy nowe i drogie warto pomyśleć o wprowadzeniu również odzieży dla najmłodszych do oferty swojego sklepu z używaną odzieżą.

Używane zabawki oraz bric-a-brac

Hurtownia odzieży dziecięcej używanej posiada również zabawki używane sprzedawane jako zabawki lub bric-a-brac. Znajdziecie tu m.in: maskotki, przytulanki, klocki, zabawki interaktywne, maty edukacyjne, gry, puzzle i układanki, wiele innych. Wielokrotnie są to zabawki nowe, unikatowe, które jeśli pojawią się w sklepach posiadają wręcz niezrozumiale zawyżone ceny. Posiadamy m.in zabawki używane dla dzieci takich marek jak: Tomy, Smoby, Chicco, Fisher Price.

 

 

Call Now Button