Tania odzież używana

Hurtownia Ramaj – Jesteśmy na rynku od ok 10 lat, specjalizujemy się głównie w sprzedaży taniej odzieży używanej oraz wielu innych asortymentów z tejże branży. Tania odzież używana, którą mamy w swojej ofercie pochodzi głównie z Anglii, oraz Norwegii, Danii czy Irlandii. Oprócz door to door tania odzież używana posiadamy w swojej ofercie gadżety domowe. Wysokiej jakości sorty czy odzież typu cream pochodzenia angielskiego, również robiona jest z pozyskiwanej taniej odzieży używanej. Nasza hurtownia na każdym etapie planowania zakupu taniej odzieży używanej dba o najdrobniejszy szczegół tej transakcji.

Prowadzimy sprzedaż głównie do sklepów opierających swą działalność na sprzedaży taniej odzieży używanej. Każdy sklep czy to mały czy duży czy tez dyskont znajdzie w naszej ofercie taniej odzieży używanej coś dla siebie. Każda zbiórka czy to sort czy to door to door pozyskiwana z taniej odzieży używanej charakteryzuje się swoją wyjątkowością. Tania odzież używana ma to do siebie, że odzież ta jest bardzo dobrej jakości oraz jest w pewnym sensie wyjątkowa i rzadko powtarzalna.

tania odzież używana

Hurt odzieży używanej

Od samego początku naszej działalności nastawieni byliśmy na szeroki asortyment i dobrą jakość pozyskiwanej i sprowadzanej przez nas taniej odzieży używanej. Wyspecjalizowane sklepy prowadzące sprzedaż odzieży używanej znajda u Nas wszystko to czego potrzebują do wypełnienia swoich sklepów tak,  żeby przyciągnąć Każdego indywidualnego Klienta, którego będzie mógł zadowolić swoim asortymentem. Obecnie bardzo poszukiwanym asortymentem z taniej odzieży używanej jest odzież dziecięca. My dokładamy wszelkich starań aby nasze zbiórki taniej odzieży używanej były wzbogacone właśnie o ten asortyment.

Grono Naszych zadowolonych i ciągle powiększających się Klientów świadczy o tym, że nieustanie prężnie się rozwijamy i cały czas pozyskujemy najwyższej jakości zbiórki taniej odzieży używanej. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, służymy pomocą i doradztwem Każdemu kto ma zamiar otworzyć sklep z tanią odzieżą używaną. Dużym atutem przemawiającym za wyborem naszej hurtowni RaMaj do zakupu taniej odzieży używanej jest to, że nie posiadamy własnych sklepów.

Wysokiej jakości tania odzież używana

Hurtownia RaMaj – sprzedaż taniej odzieży używanej otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do16. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania zarówno przez telefon, maila jaki i messengera. Jednak z własnego już doświadczenia wiemy i polecamy Każdemu przyjazd do naszej hurtowni celem zaprezentowania każdego asortymentu z taniej odzieży używanej.

Dystrybutor odzieży używanej Rzeszów

Call Now Button