Świąteczne bibeloty bożonarodzeniowe

Świąteczne bibeloty Bożonarodzeniowe

Zmiana pory roku na chłodniejszą to nie tylko czas na zmianę garderoby na cieplejszą (o jesienno zimowych nowościach w kolejnej aktualności), to czas żeby dobrze przygotować i zaopatrzyć naszą hurtownię w gadżety o tematyce Bożonarodzeniowej. Już dziś dojechała kolejna partia świątecznego brico zarówno z Anglii jak i Holandii. Asortyment jest bardzo różnorodny, pełen niepowtarzalnych i oryginalnych elementów dekoracji domów, choinek, okien itp. Briko to, swoją niepowtarzalnością sprawia, że cieszy się popularnością u coraz większej liczby Klientów.

Gadżety na Święta

Świąteczne bibeloty pakowane są w małe ok 20 kg i duże ok 120 kg kartony. Dla tych, którzy jeszcze nie znają świątecznego brico, znajdą tam: choinki małe i duże, tradycyjne zielone a także oprószone śniegiem, złote i srebrne, choinki z ozdobami, światełka do wewnątrz i na zewnątrz, światełka grające, bombki, stroiki, świeczki, serwety i obrusy świąteczne, figurki z pozytywką i niemalże wszystko to, co kojarzy nam się ze świątecznym klimatem.

Przygotujcie już teraz. Wasze sklepy w brico świąteczne, będzie to bardzo dobry wybór który przyciągnie na zakupy niejednego nowego klienta. Świąteczne brico to też niezły pomysł na zbliżające się Mikołajki. Oryginalność tego asortymentu, to morze pomysłów dla dużych i małych. Bożonarodzeniowe briko jeszcze dostępne w sprzedaży, zarówno z wysyłką, dowozem czy odbiorem osobistym.
Hurtownia odzieży używanej RaMaj w Rzeszowie czynna w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.  Wszystkich zainteresowanych zakupami i uzupełnieniem braków na półkach jak również wprowadzeniem nowego towaru do sklepu serdecznie zapraszamy.

Briko świąteczny z UK i Holandii