Nowa dostawa towaru – Sprzedaż z TIRa D2D

Już dziś 09.02.2022r w środę do hurtowni odzieży używanej RaMaj w Rzeszowie przyjedzie kolejna dostawa oryginalnych poświątecznych zbiórek towaru z Anglii.

W dzisiejszej dostawie towaru będą:

– zbiórka odzieży używanej oraz towaru znanego jako briko brak czyli gadżetów

Sprawdzi się w okresie poświątecznym. Są bardzo wartościowe, ze względu na to, iż jest to towar zbierany po zakupowym szczycie gwiazdkowym, mikołajowym i świątecznym. z tego względu szczególnie w tym okresie znajdziemy tam większą niż zazwyczaj ilość odzieży markowej, nowej z metkami, sporą ilość gadżetów, ozdób czy biżuterii. Znajdziemy tam oprócz odzieży używanej, ciekawych i modnych marek buty zarówno letnie jak i jesienno-zimowe, torebki, kosmetyki oraz dodatki czy drobną galanterię.


– zbiórka door to door oraz gadżety tj. bric-a-brack

Towar pochodzi z rejonów Anglii Płn, gdzie od lat współpracujemy z stabilnymi oraz solidnymi partnerami zajmującymi się zbiórkami second hand. Odzież zapakowana jest w reklamówki fundacyjne oraz także inne worki czy torby oraz walizki. Towar ten przy rozładunku pakujemy w zbiorcze bagi o wadze ok 180 kg. Dzięki takiemu pakowaniu, Klient, który przyjedzie w późniejszym okresie ma towar zapakowany w sposób uniemożliwiający jakiekolwiek wybieranie lepszych worków. Sprzedaż z TIR-a D2D nie polega na wybieraniu woreczków tylko na rezerwacji i zakupie towaru, który jest pakowany do bagów ale może być również zważony i zapakowany bezpośrednio do samochodu odbiorcy bez wjazdu na nasz magazyn.

Briko-brack przyjeżdża zapakowany w różnej formie. Czasami są to kartony poukładane i spiętrzone bezpośrednio na samochodzie, czasem są od razu poukładane na paletach a w przypadku większych gabarytów tzw oversize, brik pakowany jest w duże kartony o wymiarach 1m x 1m x 1m. Sprzedaż odbywa się w ilościach paletowych, gdyż zazwyczaj nie rozdzielamy palet.
Wszystkich zainteresowanych nowym towarem zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni. Jeżeli nie macie Państwo czasu do nas przyjechać zamówienia można składać telefonicznie gdzie towar rozwożony jest przez naszego kierowcę.

Sprzedaż z TIR-a D2D

Wszystkich zainteresowanych nowym towarem zapraszamy na zakupy do naszej hurtowni w Rzeszowie. Jeżeli nie macie czasu do nas przyjechać zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo.

Hurtownia RaMaj Rzeszów

Ramaj – Hurtownia odzieży używanej