Sprzedaż odzieży używanej do Tarnobrzega

Codziennie towary do naszych Odbiorców wyjeżdżają bez względu na pogodę, porę roku w różnych kierunkach naszego regionu, oczywiście w dni pracujące. Tym razem towar jedzie do sklepu z odzieżą używaną w Tarnobrzegu. Klienci korzystają z naszego transportu ale również często sami przyjeżdżają po odbiór. Na każdym etapie sprzedaży w naszej hurtowni czy to przy sprzedaży odzieży używanej, sortów, outletu czy też brika dokładamy wszelkich starań, żeby zoptymalizować działania związane z transportem. Dzięki temu, nasi klienci nie ponoszą wysokich kosztów związanych z transportem, których nie ukrywamy w cenie towaru. W drodze powrotnej skupujemy i odbieramy od naszych Klientów odzież posklepową, czyli tak zwany posklep.

Sprzedaż odzieży używanej Tarnobrzeg

Wizyta bezpośrednia na naszym magazynie umożliwia osobiste oglądnięcie wszystkich dostępnych w danym momencie towarów a jest spory wybór od towarów typu door to door, przez sorty po briko i różne typy outletów. Przeglądnięcie całości kupowanego towaru na naszej hurtowni nie jest możliwe, natomiast można zawsze przeglądnąć wybraną partię towaru i ocenić ją pod względem spełnienia wymagań poszczególnych Klientów. W przypadku sortów można przeglądnąć nawet całe worki w celu zorientowania się o specyfice danego towaru, nie ma jednak możliwości wybierania poszczególnych sztuk towaru z worka, pakietu czy pudełek. Podczas bezpośredniej wizyty Klienci rezerwują sobie poszczególne towary, które potem dowozimy własnym transportem. Towar wiozą zawsze tylko i wyłącznie nasi pracow nicy, co jest gwarancją rzetelności każdej dostawy. Kierowca nasz dodatkowo uczestniczy w rozładunku towaru i wniesieniu go do sklepu. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości naszej hurtowni i bieżącego stanu magazynowego dodatkowo uczestniczy w zamówieniach naszych klientów. Pomimo, że nasza hurtownia odzieży używanej nie ma oddziału w Tarnobrzegu czy w Sandomierzu to klienci z tych rejonów bardzo sprawnie mają realizowane zamówienia.

W nagłych przypadkach lub w przypadku zamówień mniejszych ilości towaru zawsze możemy dodatkowo zrobić wysyłkę wykorzystując firmę kurierską. Klienci którzy współpracują z nami już od dłuższego czasu zamawiają i rezerwują towary zazwyczaj telefonicznie gdyż znają nasze wysokie standardy obsługi.

W zależności od wielkości sklepu zmienia się specyfika zamawianych towarów. Sklepy z odzieżą używaną o większej powierzchni bazują na towarach typu door to door, towarach o podwyższonej jakości, bez odpadu typu Newbridge a sorty i outlety dobierają w rzadziej, w zależności od aktualnych potrzeb na sklepie. Mniejsi Klienci bazują często na towarach typu door to door ale ponieważ kupują je w mniejszych ilościach to zasilają się w większym stopniu sortami jak sort C4U, towarami o jakości cream jak sort Liverpool lub outletami typu Boohoo czy Georg jak i sortami obuwia czy też odzieży sportowej. Brick a brack czyli tak zwane gadżety to kolejny asortyment, który stanowi bardzo dużą część sprzedawanych przez nas towarów i jak zauważmy coraz większa ilość naszych klientów decyduje się uzupełnić asortyment swoich sklepów z outletem bądź odzieżą używaną właśnie o pozycję brika.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj Rzeszów