Sprzedaż odzieży używanej do Kielc

Bez względu na pogodę, porę roku, towary do naszych odbiorców wyjeżdżają regularnie. Coraz częściej nasze towary wyjeżdżają do sklepów z odzieżą używaną w Kielcach i okolicach. Klienci korzystają z naszego transportu ale również często sami przyjeżdżają po odbiór. W kierunku Kielc nasz samochód wyjeżdża średnio raz w tygodniu. Nasi Klienci, którzy mają swoje sklepy na kierunku kieleckim, mogą zamówić nawet mniejszą ilość towaru, dzięki temu opłata za transportu jest znacznie mniejsza niż w przypadku wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Na każdym etapie sprzedaży w naszej hurtowni czy to przy sprzedaży odzieży używanej, sortów, outletu czy też brika dokładamy wszelkich starań, żeby zoptymalizować działania związane z transportem. Dzięki temu, nasi klienci nie ponoszą wysokich kosztów związanych z transportem, których nie ukrywamy w cenie towaru. W drodze powrotnej skupujemy i odbieramy od naszych Klientów odzież posklepową, czyli tak zwany posklep.

Sprzedaż odzieży używanej Kielce

Bezpośrednia wizyta na naszym magazynie umożliwia osobiste oglądnięcie wszystkich dostępnych w danym momencie towarów a jest spory wybór od towarów typu door to door, przez sorty po briko i różne typy outletów. Jak w każdym przypadku służymy pomocą w wyborze odzieży bądź brika. Przeglądnięcie całości towaru znajdującego się w naszej hurtowni w Rzeszowie nie jest możliwe. Można zawsze przeglądnąć wybraną partię towaru i ocenić ją pod względem wymagań poszczególnych Klientów. W przypadku sortów można przeglądnąć nawet całe worki w celu zorientowania się w specyfice znajdującego się towaru. Nie ma jednak takiej możliwości wybierania poszczególnych sztuk towaru z worka, pakietu czy pudełek. Podczas bezpośredniej wizyty w naszej hurtowni odzieży używanej klienci rezerwują sobie poszczególne towary, które potem dowozimy własnym transportem. Klienci którzy współpracują z nami już od dłuższego czasu zamawiają i rezerwują towary zazwyczaj telefonicznie gdyż znają nasze wysokie standardy obsługi.

Odzież z Anglii, Norwegii, Irlandii

W zależności od wielkości posiadanego sklepu zmieniają się specyfika i ilości zamawianych towarów. Sklepy z odzieżą używaną o większej powierzchni bazują na towarach typu door to door, towarach o podwyższonej jakości, bez odpadu typu Newbridge a sorty i outlety dobierają rzadziej, w zależności od aktualnych potrzeb na sklepie. Mniejsze sklepy naszych klientów bazują często na towarach typu door to door ale ponieważ kupują je w mniejszych ilościach to zasilają się w większym stopniu sortami jak sort C4U, towarami o jakości cream jak sort Liverpool lub outletami typu Boohoo czy Georg jak i sortami obuwia czy też odzieży sportowej.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj