Sprzedaż odzieży używanej do Libiąża

Sprzedaż odzieży używanej do Libiąża

Pracownik firmy Ramaj – kierowca i handlowiec codziennie dostarcza towar z naszej hali magazynowej do odbiorców w różnych częściach regionu. Nasi stali Klienci z wyprzedzeniem starają się składać zamówienia na transport i dostawy towarów, dzięki czemu łatwiej możemy dowieźć nawet mniejsze ilości towaru naszym samochodem. Jest to ekonomicznie najkorzystniejsza forma systematycznego zaopatrywania Klientów w towar.

Oczywiście równolegle wysyłamy i odzież (sorty, niesorty), briko, biżuterię czy tzw szpeje za pośrednictwem kurierów a część Klientów woli z kolei bezpośrednio przyjechać do naszej hurtowni i odbierać towar osobiście.

Wysyłka odzieży do Libiąża

W dniu dzisiejszym samochód jest ładowany głównym towarem do Libiąża, natomiast po drodze część towaru zostaje w okolicy Brzeska i Krakowa. Ładujemy briko w postaci pudełek oraz większego gabarytu. Dostawę uzupełniają bagi z odzieżą Newbridge oraz kilka worków PrettyLittleThing. W drodze powrotnej odkupujemy od naszych Klientów odzież posklepową, czyli tak zwany posklep.

Hurtownia odzieży używanej Rzeszów