Sprzedaż odzieży używanej do Katowic

Hurtownia Ramaj jest bezpośrednim importerem odzieży używanej głównie z Anglii oraz Irlandii lecz Oprócz tych głównych kierunków posiadamy również towary z Holandii oraz Norwegii.

Nasza oferta skierowana jest głównie do średnich i małych odbiorców oraz osób handlujących używką w internecie. Aby spełnić wysokie wymagania naszych Klientów na magazynie w Rzeszowie mamy bardzo szeroką ofertę większości produktów bo oprócz głównych towarów takich jak door to door czy briko / tak zwane gadżety/ posiadamy w ofercie sorty odzieży, butów, torebek, kosmetyki, bieliznę oraz pościel.

Przykładowe outlety to BOOHOO, PrettyLittleThing, a biżuteria uzupełnia nasz asortyment. Towar Klienci zazwyczaj odbierają osobiście ale jest spora grupa odbiorców, która stale korzysta z dostaw naszym transportem. Nasz samochód regularnie jeździ w kierunku Katowic oraz Krakowa, gdyż w tych rejonach mamy grupę naszych stałych Odbiorców.

sprzedaż odzieży używanej do katowic

Odzież używana Katowice

Oprócz zamawianych towarów w naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie kierowca na aucie zabiera próbki towarów do osobistej oceny przez Klientów, co w przypadku osób, które nie mają możliwości aby bezpośrednio nas odwiedzić jest bardzo mile postrzeganą usługą. Sprawdź naszą ofertę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do KONTAKTU.

Hurtownia Odzieży Używanej RaMaj

Call Now Button