Angielski mix dziecięcy

Angielski mix dziecięcy to jedna z pozycji oferty hurtowni odzieży używanej RaMaj. W zależności od potrzeb przygotowujemy dla naszych klientów mix dziecięcy i różne jego propozycje. Najczęściej znajduje się tu całoroczna sortowana odzież dla dzieci z różnych zbiórek w różnych regionach Anglii. Jest tu m.in wysokiej jakości odzież dziecięca wielu znanych angielskich marek takich jak:

  • H&M, George, Zara, Beneton, Adidas, Nike oraz wiele ciuchów Disney – postaci z bajek.

Zbiórki odzieży używanej i nowej są realizowane w różnych regionach Anglii. Najwięcej jednak otrzymujemy dostaw z rejonu miasta Liverpool!

 

Angielski mix dziecięcy

Sortowany mix dziecięcy z Anglii bez odpadu

 

Co znajdziecie w workach z mixem angielskim mixem dziecięcym?

Nasze sorty odzieży dziecięcej obejmują m.in: odzież dla dzieci w wieku od przedszkolnego do wczesnoszkolnego (od 10do 11 lat). Jest zazwyczaj odzież całoroczna dla chłopców i dziewczynek. Obejmuje cały asortyment „od skarpetki do kurtki”. W ramach naszego mixu dziecięcego znajduje się odzież nowa i używana.

Odzież dla dzieci nowa i używana hurtownia

Angielski mix dziecięcy sprzedawany jest w workach BIG BAG około 140 kg. Odzież znajdująca się w środku BIG BAGA pakowana jest w małe woreczki od 10kg do 12kg. W naszej hurtowni odzieży używanej istnieje możliwość zakupu 1/2 BAGA. Sortowany mix dziecięcy z Anglii jest bez odpadu co oznacza, że w środku nie ma rzeczy uszkodzonych. Odzież jest bez odpadu z dużą ilością jakości CREAM nadaje się bezpośrednio na wieszak :). Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do KONTAKTU!

Hurtownia odzieży używanej RaMaj

Call Now Button