Sort odzieży z Anglii

Od dzisiaj w naszej hurtowni dostępny jest outlet mix rożnych marek. Znajdują się tam sukienki, spodnie, topy, bluzki, koszule, płaszczyki, kardigany, buty, bielizna, stroje kąpielowe. Odzież zapakowana jest w worki jutowe o wadze 20 – 30 kg. Najnowsze modne ciuszki w pełnej rozmiarówce, modnych fasonach.

Sort odzieży z Anglii

Znajdują się tutaj marki takie jak: Boohoo, Denim, Oasis, Karen Millen, Coast, Nasty Gal, MISSPAP.

Wszystkie ciuszki zawierają metki i są fabrycznie nowe.

Kolejna dostawa cieszącego się uznaniem naszych Klientów – Newbridge z Anglii. Jest to sort wyprodukowany na bazie doora i kontenera pozbawiony odpadu i słabego ciucha o stabilnej wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Znajdziemy w nim cały asortyment jaki jest w niesorcie, od sukienek, butów przez koszulki, spodnie po kurteczki i bieliznę a także dodatki czy torebki, biżuterię, czasem ciekawe zabaweczki i gadżety. Nie brakuje w nim metki i towaru o jakości cream. Znajdziemy w nim między innymi marki takie jak Boohoo, George, Adidas, Nike, Columbia, New Look, Converse, Primark, Lacoste, Next, Disney, H&M, Bershka, New Yorker, Tommy Hilfiger czy Zara.

Odzież z Newbridge

Towar zapakowany jest w przeźroczyste woreczki a te w big bagi o wadze 140 – 160kg. Odzież całoroczna z przewagą damskich lecz również męskich, młodzieżowych ciuszków oraz dziecięcych czy. Oczywiście w zależności od sezonu i zbiórek będzie to towar bardziej letni lub mieszany jesienny oraz wiosenny, natomiast typowej zimy jest w nim raczej mniej. Newbridge nadaje się dla każdego klienta, zarówno tego który posiada mały sklepik i jest nastawiony na „butikową” jakość jak i dla większych odbiorców, gdyż towar ten jest stabilny a cenowo niewiele odbiega od cen doora, którego jakość często podlega dużym wahaniom.