Co to takiego odzież extra cream lub odzież w jakości cream. Takie pytanie pojawia się od nowych klientów lub od osób które nie dokonywały zakupów w naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie. W tym celu postanowiliśmy wyjaśnić zagadnienie tak właśnie nazwanego i funkcjonującego na rynku jak i w ofercie naszej hurtowni asortymentu.

Liverpool cream extra to zaledwie jeden z przypadków sezonowego sortu odzieży z UK w tym m.in z Liverpool w jakości cream. Towar w tej jakości jest pakowany w małe bagi o wadze od 40 do 45 kg.

Sezonowa odzież extra cream

Sprowadzana odzież sezonowa z Anglii jest towarem asortymentem sezonowym typu wiosna /lato oraz jesień/zima w jakości odzieży cream. W naszych dostawach realizowanych zarówno z Anglii jak i innych państw – Niemiec, Szwajcarii, Walii, Irlandii, Norwegii przeważa najczęściej odzież damska.

Oprócz damskiego asortymentu jest również w każdej dostawie towaru do naszej hurtowni w Rzeszowie niewielki procent:

  • odzieży męskiej,
  • odzieży dziecięcej oraz odzież sportowa
  • a także dodatki typu buty i torebki a także bielizna.

Część odzieży jest nowa z metką i nigdy nie używana.

sezonowa odzież extra cream

Sprzedaż odzieży z Anglii

Hurt odzieży brytyjskiej


Towar na bardzo wysoką wycenę. Markami odzieżowymi wiodącymi w tym asortymencie to: H&M, Zara, George, Boohoo, Adidas, Nike, New Look, Next. Znajdziemy tu również Primark, Marks & Spencer, Mexx, Berska, Doroty Perkins, River Island.

Towar jest świetnym uzupełnieniem dla każdego sklepu, przyciągnie Każdego Klienta swoją jakością i ciekawymi modelami na czasie i odpowiednim do sezonu. Jeżeli nie sprawdzałeś tego towaru w swoim sklepie kup koniecznie, sprawdź i przekonaj się jak się odzież sprzedaje w każdym sklepie. Jeżeli będziesz zainteresowany zakupem testowym zadzwoń do nas, napisz. Zapytaj o odzież w jakości cream w trakcie wizyty w naszej hurtowni.

Import odzieży używanej z Anglii

Call Now Button