Second Hand Oryginał Anglia

Second Hand Oryginał Anglia

Nie sposób nam wszystko pokazać jeśli chodzi o zbiorki odzieży typu door to door. Ten konkretny asortyment wyróżnia wiele. Różnorodność marek, wzorów, modeli, stylu, kolorystyki pozwala naprawdę na dużą swobodę, żeby zadać szyku. To towar naprawdę dla Każdego.

Jak widać na zdjęciach znajdziemy i metkę i cream i sort a także odzież na mniejszą wycenę czy do boksów. Angielski niesort króluje wśród naszych towarów typu door. Ma on wielu zwolenników z powodu swojej oryginalności. Towar zapakowany jest w małe fundacyjne reklamówki o różnej wadze. Sprzedawany jest luzem bądź w bagu.

Minimalny zakup to ok 100 kg.

Klient wyciągnięcie z niego sukienki i spódniczki, bluzki i bluzeczki, spodnie i spodenki, modne i stylowe spodnie typu culotte, kombinezony, sweterki, koszule i koszulki, buty, torebki, saszetki, plecaki a czasem coś czego sami nie uwieczniliśmy na zdjęciach.

Odzież Second Hand

Często zadajecie nam pytania o przykładowe marki:

– Mango, TU, H&M, Skinn, New Look, Next, GAP, Wallis, Papaya, George, Brook Haven Jeans, JD Williams – oczytwiście to tylko namiastka marek.

Ciuszki dla kobiet, mężczyzn i dzieciaków. Door jak to door zawsze jest towarem całorocznym, aczkolwiek jest fajna pora roku na dostawy bo są one nie tylko coraz mocniejsze ale także z niewielkim procentem odzieży jesiennej czy zimowej. Oczywiście Każdy kto zna zbiorki door, wie że mają one dużą zawartość ciuchów na wycenę a niewielki procent odpadu. Oryginał dojeżdża do nas niemalże raz w tygodniu. Towar póki co w ciągłej sprzedaży na miejscu, z dowozem oraz wysyłka.

Więcej informacji na nurtujące Was pytania co do tej zbiorki udzielę pod numerem telefonu +48 535 988 388 Agnieszka.
Zapraszamy