Ranking hurtowni odzieży używanych

W Polsce rynek sprzedaży odzieży używanej jest bardzo szeroki lecz jednocześnie zmienny. W związku z tym jest spora ilość hurtowni i firm posiadających własną sieć sklepów a równolegle prowadzących sprzedaż dla szmateksów i odbiorców indywidualnych. Nie mała jest również rotacja wśród sprzedawców hurtowych, część poszerza swoje biznesy ale część z nich likwiduje się.
Jednak dla grupy Klientów mających mniejsze lub większe sklepy z odzieżą z drugiej ręki, lub prowadzących sprzedaż outletu lub używanych rzeczy przez internet najbardziej liczą się hurtownie, które istnieją na rynku wiele lat i prowadzą stabilną politykę zaopatrzeniową.

Mamy w kraju wiele dobrych hurtowni odzieży używanej jak choćby:

– Darja, Texland, Wiltex, Textil Trade, Agas, Amerskład czy Vive.


Żeby zaliczać się do grona najlepszych hurtowni z odzieżą używaną w Polsce, należy:

  • przede wszystkim być wiarygodnym dla Klientów,
  • mieć stabilne źródła zaopatrzenia w towar,
  • dysponować towarami o jak najlepszym współczynniku jakości do ceny oraz co dzisiaj jest równie istotne posiadać zróżnicowaną ofertę towarową.

ranking hurtowni odzieży używanej

Dobra hurtownia odzieży z UK

Firma RaMaj od lat prowadzi sprzedaż hurtową odzieży używanej, outletów, sortów oraz gadżetów znanych pod nazwą bric a brac. Hurtownia nasza nie posiada sieci sklepów detalicznych dlatego cała nasza energia skupiona jest na obsłudze naszych Klientów zarówno tych dużych posiadających dwa, trzy i więcej sklepów jak i tych mniejszych prowadzących po jednym sklepie.

Odbiorcami naszymi coraz częściej są również osoby prowadzące sprzedaż internetową. Najlepsza hurtownia odzieży używanej w Polsce to nie tylko towary z różnych krajów ale i wykwalifikowana, stabilna ekipa pracowników, znających rynek, potrzeby Klientów i umiejących doradzić odpowiedni towar do specyfiki danego odbiorcy.

Często nasi Klienci pytają o ciągłość dostaw, gdyż dla stabilnego prowadzenia biznesu jest to kluczowa potrzeba dlatego w naszej hurtowni wkładamy bardzo dużo energii w dobre relacje z naszymi odbiorcami, znamy ich potrzeby i staramy się zawsze mieć na naszym magazynie odpowiedni towar w takiej ilości, która zapewni ciągłość dostaw. Nasi stali odbiorcy w dzisiejszych zmiennych czasach mają zapewnione dostawy w dobrej jakości i ilościach jakie są przez nich oczekiwane. Kluczem do tego jest odpowiedni zapas magazynowy który utrzymujemy dzięki dobrej wieloletniej współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami.

Znajomość rynku powoduje, że nawet w czasach intensywnie zmieniających się przepisów celnych byliśmy w stanie utrzymać odpowiedni zapas magazynowy. Zmieniający się rynek, moda, oczekiwania i gusta klientów powodują, że w nasza hurtownia ciągle reagujmy na zmiany rynkowe. Towar najczęściej poszukiwany w szmateksach ma być modny, na czasie, w pełnej rozmiarówce i oczywiście w konkurencyjnej cenie.

Odzież z Anglii, Norwegii, Holandii

Na naszym magazynie mamy towary bazowe takie jak zbiórki angielskie door to door, zbiórki kontenerowe z Anglii, Anglii Północnej oraz Norwegii, towary sortowane i outlety znanych marek z Anglii, Holandii. Coraz większą popularność zdobywają towary jak Newbridge czyli sort o zaletach bardzo dobrego doora a pozbawiony odpadu i bardzo słabego towaru.Towary outletowe sprowadzamy w miksie, bądź wysortowane na kategorie odzieży męskiej, damskiej, młodzieżowej i dziecięcej. Marki premium, to kolejna kategoria, w którą staramy się systematycznie zaopatrywać naszych Klientów. To wszystko powoduje, że pomimo zmieniających się zewnętrznych uwarunkowań grono naszych zadowolonych i stałych odbiorców systematycznie się powiększa.

Najlepsza hurtownia odzieży używanej – RaMaj Rzeszów

Call Now Button