Powiadomienie SMS o nowej dostawie

Zamów powiadomienie SMS o nowej dostawie odzieży używanej z Anglii do hurtowni i magazynu RaMaj w Rzeszowie. Właśnie uruchamiamy nową funkcję otrzymywania informacji o dostawach do naszej hurtowni odzieży używanej.

Wyślij swoje zgłoszenie przy pomocy formularza kontaktowego podając swój numer telefonu i zaakceptuj zgodę na przetwarzanie danych osobowych. My zadbamy o informacje przydatne dla Ciebie jako naszego klienta.

Nowa funkcja – powiadomienie SMS o dostawie, która pojawiła się na początku marca była podyktowana Waszymi prośbami i pytaniami o takie rozwiązanie. Każdy z nas na co dzień jest zajęty wieloma czynnościami. W pełni zdajemy sobie sprawę jak ważna jest precyzyjne informacja przekazana z wyprzedzeniem. M.in to właśnie skłoniło nas do bieżącego informowania Was o nowych dostawach odzieży używanej z Anglii i Irlandii zanim pojawią się one w naszej hurtowni. Moduł SMS w wersji testowej zamieszczamy w chwili obecnej na stronie głównej.

Powiadomienia SMS o Nowej Dostawie z Anglii

Damy Ci z wyprzedzeniem informacje jakiej być może potrzebujesz:

  • dostawa odzieży używanej z Anglii
  • dostawa odzieży używanej z Irlandii,
  • odzież wysokiej jakości typu CREAM,
  • dostawa bric-a-brac,
  • dostawa zabawek używanych dla dzieci,
  • dostawa obuwia używanego,
  • inne nowości i produkty godne uwagi i zastanowienia.

Powiadomienie SMS o nowej dostawie pozwoli Ci szybko podjąć decyzję o zakupie nowego towaru do Twojego sklepu. W każdej chwili jeżeli będziesz chciał uzupełnić braki na wieszaku, w koszu lub na półkach znajdzie się na to odpowiedni moment. Wyraź zgodę na powiadomienia. Bądź na bieżąco z nami o dostawach. Sprawdź nas i zostań naszym klientem!


Hurtownia Odzieży Używanej z Anglii –
Biuro RaMaj