Płyn do dezynfekcji dłoni

W asortymencie naszej hurtowni odzieży używanej poza jednorazowymi maseczkami ochronnymi na twarz pojawił się również płyn do dezynfekcji dłoni i powierzchni. Sytuacja na rynku i Wasze zapytania skłoniły nas na żelu do tymczasowej oferty handlowej. Produkt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem dlatego jest dostępny również i u nas:).

Płyn do dezynfekcji dłoni
Butelka 100 ml / 9,10zł

Płyn do dezynfekcji dłoni, higienizacji rąk na bazie alkoholu w formie żelu. Zawiera glicerynę dzięki czemu w trakcie stosowania nie wysusza skóry pozostawiając ją delikatną. Preparat AntiViro jest bardzo delikatny dla dłoni. Płyn do dezynfekcji rąk oraz powierzchni zawiera 70% alkoholu. Jest sprzedawany w podręcznym opakowaniu o pojemności 100ml w cenie 9,10zł dzięki czemu zawsze możesz go mieć pod ręką w kieszeni. Niewielkie i trwałe opakowanie z dobrym i przemyślanym zamykaniem umożliwia jego noszenie na co dzień bez obawy wylania i uszkodzenia.

Produkt jaki jest płyn odkażający wykorzystywany do dezynfekcji i higienizacji pochodzi o polskiego producenta. Płyn do dezynfekcji w opakowaniu 100ml jest sprzedawany na sztuki!