Outlet Odzieży markowej

Często otrzymujemy od nowych klientów zapytanie czy jesteśmy hurtownią marek premium. W naszym asortymencie, który cały czas rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb zmieniającego się rynku musiał się znaleźć również outlet odzieży markowej i odzieży premium.

Wielu klientów, którzy zaopatrzenie swoich sklepów z odzieżą używaną opierają na niesortowanej odzieży coraz częściej sięga również po marki premium, które są dostępne w outletach przez nas kupowanych. Jest to odzież wysokiej jakości znanych i cenionych marek odzieżowych na całym świecie.

outlet odzieży używanej

Hurtownia marek premium

Można powiedzieć, że jesteśmy hurtownią marek premium, gdyż na swoim stanie bardzo często posiadamy w bardzo atrakcyjnych cenach outlety takie jak Boohoo, Georg, Zalando, PLT, Mix marek, outlet New look czy NEXT oraz wielu innych. Outlety te mogą występować w postaci towaru całosezonowego jak i w postaci sortowanej na wiosna-lato lub jesień-zima.

Kolejna postać outletu odzieży markowej to podział na odzież męską, damską lub dziecięcą. Towar pakowany zazwyczaj jest w niewielkie jutowe worki o wadze od 20-30 kg. Outlet obuwia zazwyczaj pakowany jest w kartony o wadze 25-30 kg. Sprzedaż hurtowa marek premium w naszej firmie zwiększa się z roku na rok i jest odpowiedzią na zmiany jakie zachodzą w sklepach naszych odbiorców dostosowujących swój asortyment do oczekiwań klientów.

RaMaj – hurtownia odzieży używanej

Call Now Button