11.06.2021 – Dostawa odzieży z UK i Norwegii

 

Nowa dostawa towaru w dniu 11.06.2021r

Dostawa towaru z UK i Norwegii

Nowej dostawy towaru – w tym odzieży z Anglii do naszej hurtowni w Rzeszowie spodziewamy się w dniu jutrzejszym tj. 11 czerwca 2021r od godzin porannych tj ok 8-9.

Na samochodzie będzie mix towarów oraz nowości:

  • BOOHOO outlet 100% metki odzież damska i męska – młodzieżowa, oryginalna, stylowa, modna i na czasie – worki ok 25-30 kg
  • BOOHOO outlet obuwia letniego w mixie damsko męskim – klapki, sandały, adidasy – worki ok 25-30 kg NOWOŚĆ !
  • C4U wysokiej jakości sortowana odzież, duża zawartość creamu, metki, dodatki typu buty i torebki – pakowana w małe bagi od 40 do 45 kg.
  • Sort letni w mixie z Liverpool – odzież sezonowa letnia, przewaga odzieży damskiej z dodatkiem męskiej i dziecięcej – bagi od 130 do 160 kg,
  • Oryginalna zbiórka kontenerowa z Norwegii. Towar pakowany w bagi 200kg i więcej. Towar z niewielkim procentem odpadu co rekompensują ciuchy i obuwie oraz dodatki takich marek jak: G-Star, TopShop, Miss Etam Primark, H&M, Zara, C&A oraz Adidas, Nike, Puma.

Outlet obuwia letniego z UK

Różnorodne zbiórki artykułów domowych, dekoracyjnych, porcelany oraz zabawek typu bric-a-brac pakowane w kartony, głównie sprzedawane na paletach. Zbiórki z różnych zakątków Anglii, pozwalają Naszym Klientom wyposażyć swoje sklepy w szeroki wachlarz tego asortymentu. Bibeloty, które znajdują się w pudełkach są oryginalne i niepowtarzalne.

Zapraszamy na zakupy – RaMaj