Outlet mix odzieży różnych marek

Od dzisiaj w naszej hurtowni dostępny jest outletowy mix różnych marek. Towar importowany jest bezpośrednio z Anglii i pochodzi z końcówek kolekcji znanych angielskich marek i firm outletowych. Znajdują się tam sukienki, spodnie, topy, bluzki, koszule, płaszczyki, kardigany, buty, bielizna, stroje kąpielowe.

Outlet mix odzieży różnych marek

Outlet ten jest fabrycznie nowy, w pełnej rozmiarówce, modnych fasonach. Każdy ciuszek, but posiada oryginalną angielską metkę, często również z ceną w funtach. Odzież zapakowana jest w woreczki foliowe a te ułożone są w jutowych workach o wadze 20 – 30 kg. Znajdują się tutaj marki takie jak: Boohoo, Denim, Oasis, Karen Millen, Coast, Nasty Gal, MISSPAP.

Towar ten chętnie jest kupowany przez małe sklepy nastawione na sprzedaż wysokiej jakości odzieży jak i przez większe sklepy, bazujące na kupnie odzieży niesortowanej a wzbogacającej swój asortyment właśnie o tego typu jakościowe towary. Kolejną grupą odbiorców są osoby prowadzące internetową sprzedaż odzieży. Tutaj potrzebny jest towar, który zachęci wymagającego klienta internetowego, który będzie modny, na czasie i oczywiście w konkurencyjnej cenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń, przyjedź do naszej hurtowni lub napisz.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj Rzeszów