Oryginalna zbiórka odzieży z Niemiec

Oryginalna zbiórka odzieży z Niemiec

Niemcy Zachodnie – to całkiem ciekawe rejony do zbiórek odzieży czy obuwia. Niemiecki door z dodatkiem kontenerowej zbiorki to oryginalne w swojej jakości zbiorki odzieżowe, które od niedawna ponownie są dostępne w sprzedaży w hurtowni RaMaj. Towar jest zbierany i pakowany w różnej wielkości worki. Z uwagi na to, że jest to door i kontener to zbiórka ta zawiera dosłownie wszystko.

Odzież, dodatki, obuwie, torebki, plecaki. Worki ważą ok 10 kg.

Minimalny zakup to 100 kg, bardzo atrakcyjna cena 4,95 zł netto za kg.

Należy założyć ok 25-30% odpadu – oczywiście nie jest to sztywny % odpadu bo różnie można trafić. Z opinii Klientów już wiemy, że znajdziemy tam towar przede wszystkim taki do codziennego użytku, jakiś procent creamu a także pościel, ręczniki czy obrusy. Towar dla każdego jeśli chodzi o przekrój wiekowy.

Minimalny zakup odzieży z Niemiec 100kg

Kilka przykładowych marek wśród:
💥odzieży: Champion, B.M.mode, Polo Ralph Lauren, Bolongaro sport, Zara, Ellesse, Asos, Amisu, Adidas, H&M no i oczywiście wiele innych;
💥obuwia: Graceland, The shoes, Aldo, Gabor, Alyssa, Lasocki, Ecco, Rieker, Nine West;
💥torebki: Fossil.

W tym asortymencie nie można mówić, że coś przeważa jeśli chodzi o poszczególne części garderoby czy domówki.

To jest jak to przy niesortach totalne zaskoczenie i jedna wielka niewiadoma.

Zdjęcia poniżej dają tylko zarys tego towaru, żeby Klient mógł się choć troszkę zorientować czego oczekiwać. Ci co znają niemieckie zbiorki to wiedzą co będą kupować, Ci co się zdecydowali raz – chętnie wracają i ten zakup chcą powtórzyć. Wśród otwieranych worków trafić można: kurtki, bluzy i kurtki tzw kangurki, t-shirty, spodnie i bluzy dresowe, spodnie, sukienki, spódniczki, czapki, odzież sportową, dywaniki łazienkowe, pościel i ręczniki, buty, torebki, plecaki szkolne i plecaczki wyjściowe… wzory, fasony, kolory, rozmiary, bieżące trendy w modzie – tak Klienci tam to znajdą.
Towar jest póki co w sprzedaży w hurtowni odzieży używanej RaMaj.
Zapraszamy na zakupy🤩