Oryginał z Anglii prosto na wieszak

Oryginał z Anglii prosto na wieszak

Newbridge – to nasz bazowy towar, który cieszy się powodzeniem u coraz większej liczby Klientów. Jest to oryginał cash4clothes w połączeniu z angielskimi zbiorkami kontenerowymi – w atrakcyjnej cenie – niemalże w całości na wieszak na wycenę.

Towar ten podobnie jak door jest asortymentem wielosezonowym. Szeroki przekrój niemalże każdego elementu garderoby od bielizny poprzez odzież wierzchnią czy też dodatki typu buty, torebki, kosmetyki, biżuteria. Ciuszki dla dziewczynki i kobietki, dla chłopca i faceta – te na co dzień i wyjściowe, eleganckie i ekstrawaganckie.

Zbiórka odzieży ze skupu w UK

Przeróżne wzory, modele, fasony i kroje. W kolorach również Każdy znajdzie coś pod siebie. Atrakcyjność tej zbiórki potwierdzają coraz większe liczby sprzedaży wysyłkowej do Klientów niemalże, z każdego zakątka Polski.

Sporo Naszych Klientów korzysta z naszego dowozu towaru, co dla Wielu jest bardzo wygodne bez zamykania swojego sklepu. Oczywiście sprzedaż prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 bez konieczności umawiania się na konkretne godziny. W drodze do hurtowni jest już kolejna dostawa z sortem odzieży letniej, dziecięcej i Outlet dziecięcy marki Shein, ale o tym już wkrótce.

Wszystkich zainteresowanych zakupami zapraszamy do naszej hurtowni i magazynu odzieży używanej w Rzeszowie.