Odzież z końcówek kolekcji

W ofercie naszej hurtowni odzieży używanej RaMaj w Rzeszowie posiadamy również odzież pochodzącą z końcówek kolekcji. Jest to nic innego jak odzież pochodząca ze zwrotów konsumenckich wiodących sklepów internetowych jak i odzież  tzw. outletowa, która pochodzi ze sklepów sieciowych reprezentujących atrakcyjne i znane marki odzieżowe.

Oferowane przez nas końcówki kolekcji to zazwyczaj ubrania w I lub II gatunku, modne i pochodzące z nowych kolekcji brytyjskich, norweskich, niemieckich, szwajcarskich. Oprócz jakości oraz mody ważna jest w towarze jego pełna wymiarówka, gdyż towar zawierający tylko skrajne rozmiary może być trudny do sprzedaży. Dlatego lokując zamówienia u naszych dostawców staramy się zwracać uwagę oprócz jakości i mody na pełną rozmiarówkę.

odzież z końcówek kolekcji

Odzież ze zwrotów konsumenckich

Odzież z końcówek kolekcji sprzedajemy zazwyczaj w pakietach 20-30kg podzielonych ze względu na asortyment na odzież wiosna-lato oraz jesień – zima oraz na odzież męską i damską. Osobno sprzedawana jest odzieży dziecięca w 10kg woreczkach. Wszystkie towary oczywiście przed zakupem mogą nasi Klienci oglądać.

Kolejnym towarem, który pochodzi z outletu jest mix różnych marek. Towar importowany bezpośrednio z Anglii i pochodzący z końcówek kolekcji znanych angielskich marek i firm outletowych cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród naszych Klientów. Znajdują się tam sukienki, spodnie, topy, bluzki, koszule, płaszczyki, kardigany, buty, bielizna, stroje kąpielowe. Outlet ten jest fabrycznie nowy, w pełnej rozmiarówce oraz modnych fasonach. Wszystkie ciuszki, buty czy torebki posiadają oryginalną angielską metkę, często również z ceną w funtach.

Markowa odzież na wagę

Odzież ze zwrotów konsumenckich zapakowana jest w woreczki foliowe a te ułożone są w jutowych workach o wadze 20 – 30 kg. Znajdziemy tutaj między innymi marki takie jak:

Boohoo, Denim, Oasis, Karen Millen, Coast, Nasty Gal, MISSPAP, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Pepe Jeans, Fynch Hatton, Diesel, Hugo Boss które są również powszechne w towarach pochodzących ze zwrotów platform internetowych typu Zalando, Amazon, Everlast, Only, Vero Moda, Patrizia Pepe.

Towar ten chętnie jest kupowany przez małe sklepy nastawione na sprzedaż wysokiej jakości odzieży jak i przez większe sklepy, bazujące na kupnie odzieży niesortowanej a wzbogacającej swój asortyment właśnie o tego typu jakościowe towary. Kolejną grupą odbiorców są osoby prowadzące internetową sprzedaż odzieży, a tutaj potrzebny jest towar modny, na czasie i oczywiście w konkurencyjnej cenie, który zachęci wymagającego klienta internetowego.

Wystawiane przez nas końcówki kolekcji to zazwyczaj ubrania w I lub II gatunku, modne i pochodzące z nowych kolekcji brytyjskich, norweskich, niemieckich, szwajcarskich. Oprócz jakości oraz mody ważna jest w towarze jego pełna wymiarówka, gdyż towar zawierający tylko skrajne rozmiary może być trudny do sprzedaży. Dlatego lokując zamówienia u naszych dostawców staramy się zwracać uwagę oprócz jakości i mody na pełną rozmiarówkę.

Hurtownia odzieży używanej RaMaj

 

Call Now Button