Obecne czasy przynoszą nam nowe wyzwania w różnych dziedzinach. Nie inaczej jest również w branży odzieżowej. Zmieniające się trendy na rynku odzieżowym wynikają ze zmian nawyków konsumentów i powodowane są zarówno przedłużającą się pandemią wywołaną prze Covid jak i rosnącą świadomością ekologiczną wynikającą ze zmian klimatycznych, których już dzisiaj nikt nie kwestionuje. W szeroko rozumianej branża odzieży używanej też  widać duże zmiany.

Dzisiaj wejście na zakupy do sklepu z odzieżą z drugiej ręki przestaje być czymś wstydliwym, wręcz przeciwnie osoby ubierające się w tak zwanych lumpeksach są postrzegane jako kreatywne i proekologiczne. Widać tą tendencję również w zachowaniach młodzieży. Coraz więcej młodych osób kupuje odzież z drugiej ręki nie tylko ze względów ekonomicznych ale również dlatego, że w sklepach z używką można znaleźć nietuzinkowe egzemplarze odzieży często w bardzo dobrym stanie, modnej, markowej i odróżniającej się od odzieży dostępnej w tak zwanych sieciówkach z nowymi ubraniami.

odzież z drugiej ręki

Odzież z drugiej ręki

Hurtownia odzieży używanej z Anglii, Norwegii, Irlandii

 

Angielska odzież z drugiej ręki zbierana jest  w różnych dzielnicach angielskich miast, często w bardzo bogatych, dlatego można w niej znaleźć wszystkie ekskluzywne marki. Zbiórki odzieży jeśli są prowadzone w prawidłowy sposób zawierają w sobie cały przekrój odzieży od tej słabszej, czasem bardziej znoszonej po najwyższej jakości markowe wyroby takie jak odzież, buty, torebki
i dodatki.

Taka odzież z drugiej ręki pojawia się w naszej hurtowni pod postacią odzieży niesortowanej, która potem jest sprzedawana do mniejszych i większych sklepów z odzieżą używaną. W ostatnim czasie największą popularność zyskuje towar, który jest w Anglii wstępnie oczyszczany ze śmieci oraz towarów jakości afrykańskiej a to co przyjeżdża zawiera w sobie pełen przekrój odzieży o bardzo dobrej jakości.  Dzięki temu nasi Klienci kupują towar o stabilnej i przewidywalnej jakości.

RaMaj – Hurt odzieży z drugiej ręki

Call Now Button