Odzież używana z Norwegii dostępna jest w naszej hurtowni od 2021r. Pozyskujemy ją w formie zbiórek kontenerowych realizowanych w dużych miastach w Norwegii takich jak Oslo, Trondheim, Stavanger, Bergen. Towar pozyskiwany w taki sposób jest najczęściej pakowany w reklamówki ze stosownym oznaczeniem.
 
W dalszej kolejności są one pakowane w Big Bagi od 180 do 230kg. Odzież używana pozyskiwana z Norwegii jest odzieżą znanych i renomowanych marek odzieżowych rozpoznawalnych na całym świecie jak m.in: Helly Hansen, Norrona, The North Face, Bergans, Haglofs.
 
odzież używana z norwegii

Odzież używana z Norwegii

Norweska odzież męska, damska, dziecięca

Odzież z Norwegii to w głównej mierze dużo odzieży sportowej, technicznej, młodzieżowej w dobrym gatunku. Używana odzież norweska odróżnia się znacznie od każdej innej. Jest to spowodowane odmiennym stylem życia, upodobaniami Norwegów.  Może się różnic ceną w zależności od miejsc przeprowadzanych zbiórek. Dostawy używanej odzieży z Norwegii w formie zbiórek kontenerowych odbywają się 2 razy w miesiącu.

Cena odzieży znajdującej się w naszej sprzedaży może się nieznacznie różnic pomiędzy sobą lub pomiędzy poszczególnymi dostawami. Ma na to wpływ miejsce pozyskiwania i realizowanej zbiórki odzieży używanej w Norwegii. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do KONTAKTU!

Odzież używana Norwegia

Call Now Button