Odzież używana na wagę przez internet

Odzież używana na wagę przez internet

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat odnotowujemy stały przyrost transakcji odbywających się za pośrednictwem internetu i stron internetowych. Dotyczy to różnych branż, a branża odzieży używanej nie jest tu wyjątkiem. Coraz większa ilość klientów posiadających sklepy z odzieżą używaną lub sprzedających używane ciuchy przez internet poszukuje towaru w sieci.


W naszej hurtowni odzieży używanej RaMaj z Rzeszowa stale zaopatrujemy naszych Klientów różnymi kanałami. Są nimi sprzedaż bezpośrednio z magazynu, gdzie odbiorca może przyjechać do naszej hurtowni i pooglądać towary osobiście, może konsultować swoją decyzję z naszymi pracownikami, którzy służą fachowym doradztwem. Kolejnym rozwijającym się sposobem sprzedaży jest sprzedaż odzieży używanej z Anglii przez internet.

Odzież z Anglii przez internet

Odzież na wagę hurtownia

hurtownia odzieży używanej rzeszówU nas odbywa się to za pośrednictwem naszej strony internetowej, gdzie klienci szukający odzieży używanej przez internet mogą śledzić w aktualnościach bieżące dostawy z Anglii, Norwegii Holandii czy Szwajcarii. Wszystkich zainteresowanych dostawami odzieży informujemy wysyłając wiadomości sms. W tym celu udostępniliśmy odpowiedni moduł na stronie internetowej w zakładce kontakt oraz na stronie głównej.

Każdy dostępny towar czy to sort odzieży czy też niesort odzieży na życzenie Klienta zostaje zaprezentowany poprzez zdjęcia lub krótki filmik. Na tej podstawie klienci mogą ocenić czy dany towar spełnia ich wymagania. Wybrane towary w zależności od ilości dostarczamy albo własnym transportem albo za pośrednictwem firm kurierskich.

Z naszych obserwacji wynika, że coraz więcej odbiorców szukających przez internet odzieży używanej z Anglii, Norwegii czy Holandii dokonuje transakcji opierając się na danych odnalezionych na stronach www oraz otrzymanych zdjęciach bądź filmach. Nam jako dostawcy – importera – hurtownika również zależy na rzetelnym przedstawieniu oferty, gdyż udane i trafne zakupy powodują, że klienci stają się naszymi stałymi odbiorcami.

Hurtownia RaMaj – Odzież używana na wagę

Call Now Button