Odzież używana na każdą kieszeń

W ostatnich latach łatwo zauważyć stały wzrost cen odzieży. Spowodowany jest on wzrostem kosztów transportu jak i produkcji również u takich potentatów produkcyjnych jak Chiny, Indie czy Tajwan, które to kraje postrzegane były jako bardzo tani producenci odzieży i wszelkich dodatków. Również koszty sprzedaży ciuchów w galeriach zostały obarczone kosztami energii, czynszów co powoduje, że nawet tanie sieciówki znacznie podnoszą ceny na odzież. Wzrost cen nowych produktów powoduje, że sklepy z odzieżą używaną na każdą kieszeń cieszą się ciągle zainteresowaniem, a duża ich część odnotowuje wzrost sprzedaży. Wynika to również z ekologicznych trendów promujących recycling, drugie życie produktów w tym oczywiście odzieży.

W hurtowni RaMaj mamy kilka segmentów cenowych dla odzieży używanej i nowej. Najtańsze towary są to zbiórki kontenerowe, które charakteryzują się dużą zmiennością jakości natomiast zawierają w sobie cały przekrój towarów od odzieży w jakości cream, przez pierwszą i drugą klasę po towar afrykański i odpad. Kontener nigdy nie będzie miał stabilnej jakości dlatego nie jest to dobry towar dla małych odbiorców, którzy szukają odpowiedniego towaru dla swoich sklepów z odzież używaną na każdą kieszeń ale nie mają sortowni, żeby móc we własnym zakresie przerabiać większe ilości „kontenera”. Zbiórki door to door to kolejna jakość odzieży używanej.

odzież używana na każdą kieszeń

Wysokiej jakości odzież używana i nowa

Znajdziemy tam towar zbierany bezpośrednio spod drzwi mieszkańców oddających odzież. Mamy tu pełną gamę odzieży, często trafią się buty, torebki, różne gadżety czy biżuteria. Towar ten ze względu na małą odpadowość dedykowany jest już praktycznie dla każdego odbiorcy prowadzącego ciuchland zarówno większy jak i mniejszy. Kolejna kategoria to towary czyste, które można wystawiać bezpośrednio do sprzedaży na wieszak. Są to sorty odzieżowe w jakości cream, outlety, końcówki kolekcji, miksy odzieżowe sezonowe oraz tak zwana domówka. Wspaniałym towarem który zadowoli małe i większe sklepy jest sort Liverpool. Jest to sezonowy, wysokiej jakości mix odzieży używanej, zawierający sporo metki, dodatków, butów i creamu. Można powiedzieć, że jest to towar na każdą kieszeń gdyż dzięki atrakcyjnej cenie zadowoli jednocześnie klienta wybrednego jak i tego nastawionego na tańsze zakupy zakupy.

Hurtowa sprzedaż ciuchów – RaMaj Rzeszów

Call Now Button