Odzież Używana Hurt

Odzież Używana Hurt – Bezpośredni Importer Odzieży Używanej z Anglii i Irlandii

Hurtownia odzieży używanej RaMaj jest również bezpośrednim importerem odzieży używanej z Anglii i Irlandii. Pozyskujemy odzież współpracując z wieloma firmami w Wielkiej Brytanii, które wyspecjalizowały się od lat w zbiórkach kontenerowych, zbiórkach door to door,  skupach c4c, oraz skupie końcówek kolekcji. Klientom, którzy współpracują z naszą hurtownią w Polsce oferujemy odzież, którą cechuje mały odpad. Jest ona dostarczana jako odzież niesortowana, sortowana, outlet.

Jeżeli jesteś:

– zainteresowany współpracą z nami,

– poszukujesz rzetelnego dostawcy odzieży używanej z Anglii, Irlandii,

– pragniesz wprowadzić towar bez plam, zabrudzeń, dziur, śladów zniszczeń

daj nam znać lub odwiedź nas!

Zostań naszym klientem i otrzymuj informacje o regularnych dostawach towaru z wyprzedzeniem. Cały towar jest sprzedawany bardzo szybko dlatego jeżeli zamierzasz uzupełnić asortyment w swoim sklepie zadbaj o to wcześniej. Odzież używaną z Anglii dostarczana przez naszą hurtownię (niesort, outlet, cream) przywozimy regularnie zapewniając ciągłość dostaw. O takich informacjach od 2020 r będziemy regularnie informować naszych klientów nie tylko telefonicznie i sms ale również online.

Angielska odzież używana

Nasz towar odzież używana z Anglii, bric a brac, pościel, obrazy, ramki, art dla dzieci i zabawki są dostarczane na terenie całej Polski do sklepów z odzieżą używaną, sklepów z wyposażeniem i używanymi rzeczami, outletami odzieży używanej.

Zadbaj o to aby towar w twoim sklepie był zróżnicowany i nie pochodził wyłącznie z jednego źródła. Spraw aby odwiedzający klienci – kupujący mieli do wyboru odzież różnych marek i w różnych rozmiarach, która będzie się wyróżniać od pozostałej dostępnej na rynku.

Pozyskiwana używana odzież przez naszą hurtownię pochodzi z różnych regionów: – z Anglii w tym m.in z takich miast jak: Leeds, Londyn, Liverpool, Kent, Milton, Stoke On Trent, Brighton, Wolverhampton, z Irlandii w tym okolice Dublina oraz Irlandia Płn.

W zależności od regionu zbiórek występuje przewaga określonych marek odzieżowych. Odzież używana hurt to w głównej mierze najczęściej pojawiające się marki takie jak:

– New Look, Primark, Marks & Spencer, Mexx, Zara, River Island, Doroty Perkins, Savida, Next, Bershka, Tommy Hilfiger.

Hurtownia RaMaj – Angielska odzież używana

   

Call Now Button