Odzież używana cream

Hurtownia odzieży używanej RaMaj to firma w której klienci mogą sprawdzić przed zakupem wybrane przez siebie próbki towarów aby określić co z naszego asortymentu najlepiej będzie się sprzedawało w ich sklepach. Specjalizujemy się głównie w towarach z Anglii oraz Irlandii, jednak dostępna jest u nas również odzież używana z Holandii i Norwegii.

Sprzedaż odzieży do sklepów stacjonarnych i online


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się utrzymywać ofertę różnorodnych towarów od sortów w jakości cream, przez bieliznę, outlety różnych firm po towary typu door to door i najczęściej u nas kupowany Newbridge, czyli przesortowany kontener i door zawierający cały wartościowy towar pozbawiony jednak odpadu i posortu.

Koszty transportu oraz zaostrzone wymogi celne powodują, że transport przesortowanego wstępnie towaru w Anglii jest dla nas najkorzystniejszą opcją. Dzięki temu towary nasze znajdują nabywców nie tylko na Podkarpaciu ale coraz częściej wyjeżdżają od nas zadowoleni Klienci z innych województw jak Małopolskie, Lubelskie, Świętokrzyskie czy Śląskie. Oprócz bezpośrednich odbiorów, dzięki dogodnemu połączeniu nasz samochód sprawnie obsługuje wszystkie kierunki. Na naszej stronie internetowej staramy się na bieżąco informować naszych Klientów o aktualnych nowościach, zamieszczamy zdjęcia odzieży, biżuterii i brika. Dodatkowo dla Klientów którzy zajmują się sprzedażą ciuchów używanych online przesyłamy krótkie filmiki z zawartości poszczególnych worków z towarami, żeby ułatwić decyzję zakupową dla wszystkich mniejszych odbiorców, którzy szukają pewnego i sprawdzonego źródła dostaw towarów. W przypadku mniejszych zakupów oferujemy dostawy za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich, dzięki temu, czas realizacji zamówień trwa zaledwie od jednego do dwóch dni.

Nasz transport kursujący na trasie Brzesko, Bochnia, Kraków w jedną stronę zawozi zamawianą odzież używaną, briko natomiast w drodze powrotnej odkupujemy od naszych odbiorców odzież posklepową czyli tak zwaną posklepówkę czy zwroty. Dewizą naszą nie jest jednorazowa sprzedaż ale stała współpraca. Dzisiejszy rynek odzieży używanej zmienia się bardzo dynamicznie. Klienci dużych miast jak Kraków, Katowice ale i mniejszych typu Wadowice, Olkusz nie oczekują już tylko jakiegokolwiek ciuszka w niskiej cenie, dzisiejszy klient stał się bardziej wybredny i w sklepach z odzieżą używaną szuka perełek, odzieży modnej i na czasie, dobrej jakościowo i mało zużytej lub wręcz nowej.

odzież używana cream

Hurt odzieży typu cream

Bogata oferta wysokiej jakości sprawdzonych towarów którymi dysponujemy spełnia wszystkie te kryteria a klienci nasi mogą w sposób zróżnicowany oraz ciekawy zaopatrywać swoje sklepy w naszej hurtowni, gdzie w jednym miejscu mogą wybrać sprawdzone niesorty towary typu door, kontener ale i wysokiej jakości sorty jakości cream, outlety, dodatki, brik a brak, biżuterię, bieliznę i wszystko to w co powinien być zaopatrzony dobry sklep z używką. Klienci sprzedający za pośrednictwem internetu mają jeszcze wyższe wymagania co do jakości, gdyż taka jest specyfika tego rodzaju handlu. Najlepiej sprzedającą się odzieżą używaną poprzez sklep internetowy jest używka z Anglii a towar najlepiej sprzedający się w internecie to nie tylko towar modny o dobrej jakości i markowy ale również w pełnej rozmiarówce, gdzie bolączką wielu słabych outletów są ich skrajne rozmiary. Poszukując naszych outletów i towarów jakości cream zwracamy wielką uwagę na jakość i pełną rozmiarówkę odzieży co owocuje stałą współpracą z naszymi odbiorcami.

Hurt odzieży typu cream – RaMaj Rzeszów

Call Now Button