Oprócz odzieży niesortowanej firma Ramaj C4U oferuje także szeroki wybór odzieży używanej z importu oraz towaru sortowanego według różnych kryteriów. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość zamówienia towaru idealnie trafiającego w ich potrzeby. Zarówno potrzeby pod względem jakościowym jak i cenowym.

W sortowanym towarze znajdują się znane marki odzieży z Uk i UE, dobre gatunkowo ubrania damskie, męskie oraz dziecięce, również w najwyższej jakości creme, pełnowartościowe produkty takich marek jak Emily & Flin, Pretty Little Things, New Look i inne. Odzież w jakości cream to odzież, która jest często z metkami i w doskonałym stanie jakościowy.

Odzież sortowana

Import ciuchów z UK

Znajdziemy wśród niej towar pochodzący z końcówek kolekcji i z tzw stocków odzieżowych znanych na świecie internetowych platform handlujących znanymi markami. Towar jest sprzedawany przez nas na kilogramy i pakowany w worki bądź bagi o wadze od 10 kg – 50 kg. Istnieje możliwość oglądnięcia towaru na naszej hali przed dokonaniem zakupu i wybrania najbardziej odpowiadającego dla siebie asortymentu.

Towar sortowany najchętniej kupowany jest przez sklepy skupiające się na sprzedaży wysokiej jakości odzieży jak i wszystkie sklepy z odzieżą używaną.  Bazują one na towarze niesortowanym.  Chcąc wzbogacić swój asortyment o towar, którego w danym momencie na sklepie brakuje a który podniesie atrakcyjność sklepu dla klientów.

Marki odzieżowe, które znajdziecie w naszym sortowanym towarze to m/in George, Adidas, Nike, Columbia, New Look, Converse, Primark, Lacoste, Next, Disney, H&M. Nie brakuje również odzieży Bershka, New Yorker, Tommy Hilfiger czy Zara, M&S, ASOS, ONLY, Topshop, Atmosphere i wiele innych. 

W ofercie naszej hurtowni znajduje się między innymi odzież z angielskiej zbiórki kontenerowej. Zbiórki organizowane są na terenie Anglii w młodych dzielnicach, które zamieszkują rodziny z dziećmi. W towarze naszym należy się spodziewać różnorodnego asortymenu, nie tylko odzieży kobiecej, młodzieżowej, dziecięcej i męskiej do codziennego i okolicznościowego użytku. Są tu również  buty, biżuteria, torebki oraz różne ciekawe angielskie gadżety.

odzież sortowana

Zbiórki kontenerowe w Anglii

Odzież z bardzo małym  odpadem z UK

Odzież i dodatki są niezniszczone, modne, często z metkami, dużą ilość tzw. wyceny. Można śmiało powiedzieć, że wyrób ten jest idealnie dostosowany dla klientów posiadających małe i średnie sklepy, ceniących wysokiej jakości towar i pewność zakupów. Zdecydowanie możemy uznać ten wyrób za wiodący w naszej hurtowni. Towar przyjeżdża zapakowany w przeźroczyste worki, a te w big – bagi o wadze 160-180kg każdy.

Jeżeli nie dokonywałeś zakupów w naszej hurtowni odzieży używanej w Rzeszowie i nie odwiedzałeś naszego magazynu na ul. Trembeckiego zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas bezpośrednio. Sprawdź również naszą ofertę na stronie internetowej lub poproś o zdjęcia jednego z naszych handlowców.

Hurtownia ciuchy używane RaMaj

Call Now Button