Odkup odzieży używanej

Każdy towar nawet ten w najlepszej jakości rzadko w sklepach sprzedaje się w całości. Dlatego po każdej wymianie towarów pozostaje na sklepie pewna ilość odzieży tak zwanej posklepowej, którą trzeba zagospodarować. Firma nasza – hurtownia RaMaj oferuje odkup i odbiór od Klientów każdej ilości odzieży używanej, posklepowej. Odzież posklepowa powinna być pozbawiona tak zwanego posortu. Jest to towar, który ze względu na słabą jakość nie trafił na sklepową półkę.

Może zawierać posklep w postaci odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej ale również obuwie, dodatki takie jak torebki, siatki, domówkę i elementy brika. Odzież używana, którą skupujemy powinna być przygotowana w sposób ułatwiający załadunek. Najlepiej jak jest spakowana w worki foliowe bądź jutowe. W czasach, gdy utylizacja odpadów jest bardzo kosztowna odkup czy skup odzieży posklepowej jest ważny z względów nie tylko finansowych ale i ekologicznych.

odkup odzieży używanej

Odkup odzieży niesprzedanej od klientów RaMaj

Posklep, który kupujemy jest w naszej hurtowni wstępnie przerabiany na odzież afrykańską w kilku kategoriach. Następnie jest wysyłany do firm zajmujących się eksportem do krajów docelowych. Wszyscy klienci, którzy sprzedają do naszej hurtowni posklepówkę mogą liczyć na rabaty do kupowanej w naszej firmie odzieży. Taka wymiana jest korzystna również ze względów na wysokie koszty transportu. Powoduje, że skup odzieży posklepowej jest opłacalny przy jednoczesnym zaopatrzeniu w towar. Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy z odzieżą używaną, zarówno te duże jak i te małe.

RaMaj – Najlepsza hurtownia odzieży używanej

Call Now Button