Obuwie Używane Hurtownia

Obuwie używane z Anglii – hurtownia butów używanych męskich, damskich oraz dla dzieci na wszystkie pory roku oraz obuwie ochronnego.

W naszym asortymencie znajdziecie zarówno buty nowe jak i używane renomowanych marek z Anglii. Obuwie używane jest sprzedawane jako MIX – Są to buty w dobrym stanie, które z pewnością nadają się do wykorzystania przez długi okres czasu.

Nasza oferta obejmuje poza używaną odzieżą również obuwie, które bez kłopotu wpasuje w asortyment Twojego sklepu z używaną odzieżą lub używanymi rzeczami. Dobierzecie je do pory roku oraz pod oczekiwania swoich klientów.

Większość modeli znacznie wyróżnia się spośród pozostałych nowoczesnym wzornictwem, wysoką jakością. Z całą pewnością będą to buty a dokładnie modele ze znanych marek dedykowane na rynek brytyjski, których tak łatwo nie spotkamy na rynku polskim.

Obuwie używane hurt jest odbierane nie tylko przez dotychczasowych ale również przez nowych klientów. Sprzedajemy je na wagę. W stosunku do nowych klientów, którzy nie znają jeszcze naszego towaru pozwalamy na jego sprawdzenie.

Wśród marek najczęściej się pojawiających w naszym towarze, które sprzedajemy jako MIX obuwia również takich marek jak:

  • sportowe buty używane – Nike, Adidas, Reebok, Asics, Fila, Under Armour, Puma,
  • używane buty męskie – Lacosta, Boss, Joop, CK, Timberland, S. Oliver, GAP, Henri Lloyd, Pepe, Geox, Ecco, Diesel, Tommy Hilfiger, Levis, Clarks
  • używane buty damskie – Liu Jo, Versace, Dorothy Perkins, River Island, Armani, Guess, Holister, Tom Tailor, Topman, Michael Kors, Clarks

Używane obuwie pozyskujemy z końcówek kolekcji, zbiórek kontenerowych, skupów c4c oraz zbiórek d2d. Wśród obuwia używanego w zależności od pory roku posiadamy buty letnie, zimowe, szpilki, kozaki, bootki, trzewiki, kozaki, buty sportowe, sandały, klapki przeznaczone zarówno dla najmłodszych dzieci, młodzieży, osób starszych, kobiet oraz dla mężczyzn.

Call Now Button