Markowe ubrania outlet

Hurtownia odzieży outletowej może istnieć samodzielnie natomiast duża ilość naszych Klientów odzież outletową kupuje jako dodatek do „używki”, która stanowi podstawę ich handlu. Końcówki kolekcji markowej odzieży znajdziemy w każdym sklepie. W praktyce nigdy towar nie sprzedaje się do zera, a to co zostanie to właśnie są ubrania outletowe, które w ostatnich latach coraz częściej są poszukiwane.

Taki towar na pierwszy rzut oka wydaje się wspaniałym uzupełnieniem asortymentu sklepu z odzieżą używane, lecz nie jest to regułą. Markowy outlet, jest towarem który wisiał najczęściej na sklepowym wieszaku. Lecz z pewnych względów nikt go nie kupił, dlatego też może być towarem o skrajnej rozmiarówce lub nietrafionych fasonach. Wtedy Klient kupujący taki towar, może wejść w posiadanie niesprzedawalnego, choć na pierwszy rzut oka ładnego i nowego towaru. Z drugiej strony outlet jest ściągany z wieszaków w momencie zmiany wystroju np z zimowego na wiosenny i jest duża grupa Klientów którzy właśnie w tym czasie wypatruje okazji aby za niewielką kwotę kupić wymarzony sweterek czy sukienkę topowej marki. Często bywa tak, że część ubrań z różnych powodów nigdy nie trafia do tradycyjne sprzedaży, wtedy można upatrzyć często bardzo oryginalne i niepowtarzalne egzemplarze.

markowe ubrania outlet

Ubrania outletowe Rzeszów

W Firma Ramaj jako centrum odzieży importowanej, staramy się już na etapie poszukiwań przykładać szczególną uwagę na ten właśnie aspekt. Markowe ubrania, outlet są w pełni wartościowe, jeśli znajdziemy w nich pełny przekrój rozmiarów jak i modne fasony czy znane i lubiane marki. W towarze który importujemy bezpośrednio z Anglii nasi Klienci znajdują markowy outlet. Są to marki m/in H&M, Lacoste, Timberland, Hollister, Hugo Boss, Barbour, Under Armour, Wallis, Giorgio Armani, Only i wiele innych.

Odzież z końcówek kolekcji hurtownia

Hurtownia outletu to jednak nie tylko ubrania lecz również dodatki jak biżuteria czy briko ale również hurtownia obuwia używanego, które jest przez wielu Klientów poszukiwane i stanowi o atrakcyjności wielu sklepów. Buty z outletu podobnie jak markowy outlet muszą być w pełnej rozmiarówce, gdyż tylko wtedy będą towarem, który będzie się z powodzeniem sprzedawał. Znajdziemy tu marki jak Adidas, Nike, Geox, Reebook, Marc O’Polo, Lacoste i inne. Końcówki kolekcji odzieży markowej mają jeszcze jedną ważną cechę oprócz rozmiarów, jest nią powtarzalność fasonów.

Przy zakupie outletu w Anglii czy Irlandii zwracamy uwagę na to, żeby był on jak najbardziej różnorodny i zawierał jak największą gamę produktów. Od sukienek damskich, przez buty, torebki, spodnie, po odzież dziecięcą czy młodzieżową.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do KONTAKTU!

Hurtownia odzieży outletowej – RaMaj Rzeszów

Call Now Button